Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43942.8
5.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2297.57
2.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.88
15.33%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.2
-0.99%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

İspanya’da Şehir Bazında Dijital Para! Elio Airdrop!

İspanyol şehri dijital para çıkartıp airdrop’unu yapıyor!

Clock
Paylaş
İspanya’da Şehir Bazında Dijital Para! Elio Airdrop!

İspanya’nın Lebrija şehri dijital para çıkarıyor! Sevilla konseyleri pandemi şartları altında ekonomik kalkınmayı ve sirkülasyonu sağlamak için yeni yöntemler bulmaya devam ediyor. Daha önce serbest meslek sahipleri ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin kalkınmaları için destek hattı oluşturan Lebrija Şehir Konseyi, pandemi döneminde evde kalmayı teşvik etmek ve durumu olmayan vatandaşlara destek olmak adına dijital para çıkardıklarını açıkladı.

Açıklamalara göre Elio ismi verilen dijital para, Euro’ya denk olacak. Şehirde ikamet eden 600 aileye bir uygulama yardımıyla rastgele olarak dağıtılacak. Her aileye 20 ila 200 euro arasında Elio airdrop’u yapılacak.

728×90 muhabbit - İspanya'da Şehir Bazında Dijital Para! Elio Airdrop!300x250 muhabbit - İspanya'da Şehir Bazında Dijital Para! Elio Airdrop!
Elio dijital para ispanya 496x600 - İspanya'da Şehir Bazında Dijital Para! Elio Airdrop!

Airdrop’a katılmak isteyenlerin uygulama üzerinden bilgilerini girerek giriş yapmaları gerekiyor. Kazanılan Elio’ların sadece yerel işletmelerde geçerli olacağı açıklandı. Şu an için geçerli olan işletmelerin sayısı ise 165. Bununla birlikte katılmak isteyen işletmelere “Kapımız açık.” mesajı veriliyor.

Elio kazananlar 165 yerel işletmeden bir ürün veya hizmeti alabilecek. İsterlerse tamamını Elio ile, isterlerse de yarısını Elio ile ödeyebilecekler.

Elio halka duyurulduğunda Airdrop’tan kazanılan Elio’ların son kullanım tarihi 31 Aralık 2020 olarak belirlenmişti. Ancak birtakım sebeplerden dolayı bu tarih 31 Mart 2021 olarak güncellendi.

İşletmelere De Yardım Eli Uzatılıyor!

Lebrija Şehir Konseyi’nin ekonomiyi kalkındırma konulu yardım paketi Elio ile son bulmuyor. Aynı zamanda 393 işletmenin de 400 Euro alacağı bir plan da mevcut. Yıl sonuna kadar ödemenin yapılması planlanıyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar