Muhabbit

İsrail için Kripto Para Yardım Kampanyası Başlatıldı

Benzeri Ukrayna-Rusya savaşında da görülen bir kampanya İsrail için de başlatıldı. Evlerini terk etmek zorunda kalanlara yardım toplanacak.

İsrail-Hamas savaşının kızışması; MarketAcross, Collider Ventures ve İsrail Blokzincir Derneği gibi bazı kuruluşları, yerinden edilmiş ve ihtiyaç sahibi olan İsrail vatandaşlarına yardım etmeyi amaçlayan küresel bir yardım kampanyası başlattı. Kampanyanın adı ise Crypto Aid Israel olarak duyuruldu.

Kurulan bu ittifakta, Fireblocks gibi birden fazla kuruluşun kontrol ettiği çoklu imza cüzdanı kullanılıyor. Bu cüzdana BTC, ETH, USDT ve USDC gibi kripto paralar ile bağış yapılabilecek.

Bağışlanan fonları hareket ettirmek için 7 imzadan en az 4’ü gerekiyor ve bu fonlar birkaç İsrail bankası ve düzenleyici kuruluşun yardımı ile kontrol ediliyor.

Toplanan fonlar İsrailli kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışlanacak ve bağışlar Güney İsrail’i terk eden ailelere dağıtılacak.

CryptoJungle CEO’su Ben Samocha konu ile ilgili şunları söyledi:

“Evlerini kaybeden ailelere gıda ve barınak sağlamak için gerekli fonları toplamayı umuyoruz. Ayrıca, bombalanan İsrail sivil nüfusu için hijyen ve tıbbi ürünler sağlamayı istiyoruz.”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version