Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27410.7
-0.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1641.66
-1.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $9.29
-0.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $212
-1.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

Yakın zamanda ana lansmanı yapılacak The Legend of Aurum Draconis’te kahramanlar için çeşitli mekanlar bulunuyor. Peki bunlar neler?

Clock
Paylaş
İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

Avalanche ekosisteminde yer alan ve yakın zaman sonra ana lansmanı yapılacak, Dragon Crypto Gaming projesi The Legend of Aurum Draconis geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından bir anket yayınlamış ve oyuna ait RPG dünyasında kaç adet mekan olduğunu sormuştu.

728×90 muhabbit - İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!300x250 muhabbit - İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

Katılımcıların cevaplarından sonra anket sonuçları açıklanarak 11 adet mekan olduğu duyuruldu. Makalemizde tüm mekanları inceliyor ve bu mekanlarda neler yapılabildiğini anlatıyor olacağız.

İlginizi çekebilir: Dragon Crypto Gaming Eylül 2022 Özeti

Nehrin Batısında Neler Var?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi oyunun dünya haritasında 11 adet mekan bulunuyor. Henüz beta versiyonunda olan oyunda bazı bölgeler henüz kapalı durumda. Şimdi öncelikle haritada yer alan ırmağın, batı bölgesine bir göz gezdirelim: Açık Arazi, Sağlık Ocağı, Madenler, Derin Orman ve Ölü Topraklar!

Açık Arazi

Açık arazi, Dragon Haven kasabasının hemen dışında yer alıyor ve kasabanın güvenliğini tehdit eden canavarlar ile savaşların yapıldığı alan. Bu bölgede yapılan savaşlar sonucunda kaynaklar elde edilebilir, hikaye temelli görevler yerine getirilebilir ve büyülü ganimetler kazanılabilir.

Plains - İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

Sağlık Ocağı

Sağlık ocağı, savaşmaktan bezmiş kahramanların güçlerini yeniden kazanacakları mekan olarak karşımıza çıkıyor. Sağlık ocağına uğrayarak yeniden can kazanılabilir ve ertesi gün için yeni savaşlara hazırlanılabilir.

Madenler

Dağların eteklerinde bulunan mağaralarda, maceracılar değerli kaynaklara erişebilir ve uzun zamanlar boyunca unutulan hazineleri bulabilir. Ancak bu göründüğü kadar kolay değil, tehlikelere hazırlıklı olmak gerekiyor!

Derin Orman

Zaman kadar eski olan derin ormanlarda mistik sırlar saklanıyor. Bu bölgeye girip araştırma yapmaya cesareti olanların yalnızca çok azı geri dönebiliyor. Geri dönenler ise “ölümlü zihin ve anlaşılmaz mucizelerden” bahsediyor.

Ölü Topraklar

Ölü topraklar, bir zamanlar ejderhaların bölgesiydi ve insanlar ile ejderhalar arasında birçok büyük savaşa ev sahipliği yaptı. Şu anda yalnızca en korkunç yaratıklar bu bölgeye “evim” diyor.

mines - İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

İlginizi çekebilir: The Legend of Aurum Draconis Lansmanı Yaklaşıyor! Oyun Hakkında Özet Bilgiler

Dragon Haven Kasabasında Neler Var?

Şimdi de kasabayı ve kasabada bulunan mekanları inceleyelim. Bunlar sırasıyla: Wild Boar Inn, Marketplace, Grom’s Bank, Hero’s Stash, Crafter’s Guild, ve Forge Visit.

Wild Boar Inn

Bu mekanda oyuncular dinlenebilir ve oyun sıralarını yenileyebilirler. Ekstra güçlenmeler için handa şarkılar çaldırabilir, NFT’ler kiralama yoluyla paralı asker elde edebilir ya da arka odalara geçerek mini oyunlarda şanslarını deneyebilirler.

Marketplace

Kasaba içerisindeki pazaryerinde oyuncular ellerinde bulundurdukları eşyaları trade edebilir, alıp satabilirler.

Dragonhaven - İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

Grom’s Bank

Dragon Haven kasabasının finansal merkezi olan Grom’s Bank, oyuncuların stake ödülleri kazandıkları mekandır. Stake ile elde edilen $DCAR tokenları ile alışveriş yapabilir, ayrıca gerçek bankalarda olduğu gibi yatırımlarını hesap cüzdanları üzerinden takip edebilirler.

Hero’s Stash

Bu mekanda savaş ganimetlerini ve toplanmış kaynakları saklayabilir, deposit edebilir ve ödüllendirilirsiniz. Hero’s Stash blok zinciri etkileşimini optimize eder, gas ücretlerinde tasarruf sağlar ve işlemleri azaltır.

Stash - İşte The Legend of Aurum Draconis RPG Evreninde Yapabilecekleriniz!

Crafter’s Guild

Zanaatkarların mekanı olan Crafter’s Guild, oyuncuların zanaat hizmetlerinden faydalanabilecekleri bir binadır. Oyuncular ellerindeki malzemeleri kullanarak yeni eşyalar elde edebilirler.

Forge Visit

Maden ocaklarından elde edilen cevherlerin döküldüğü ve rafine edildiği binadır.

Dragon Crypto Gaming Twitter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Daha fazla GameFi haberi için: GameFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar