Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kevin O’Leary, FTX Hissedarı Oldu!

Mr.Wonderful (Bay Harika) olarak bilinen Kevin O’Leary, FTX’in hissedarı ve temsilcisi oldu.

Clock
Paylaş
Kevin O’Leary, FTX Hissedarı Oldu!

Kevin O’Leary, kripto para borsası olan FTX‘in uzun vadeli yatırım ortağı oldu. Bununla birlikte O’Leary, ödemelerini kripto parayla alacağını açıkladı.

Kanadalı iş adamı Kevin O’Leary ve kripto para borsası FTX, uzun vadeli yatırım ortakları haline geldi. Anlaşmaya göre O’Leary FTX borsasının hissesinden alacak. Ayrıca FTX’in sözcüsü ve temsilcisi olarak hizmet verecek olan Kevin, dijital varlıklar ile ödemeler alacak.

Bay Harika FTX ile El Sıkıştı

Yapılan anlaşmadan sonra O’Leary, FTX’i yeni kitlelere tanıtmayı amaçlayan çeşitli girişimlerde yer alacak. Bay Harika (Mr.Wonderful) olarak da bilinen Shark Tank sunucusu O’Leary, ödemeleri dijital varlıklarla alacak.

FTX kripto para platformuna övgüler yağdıran O’Leary, anlaşmayı imzalamasının nedenini şöyle açıkladı:

Kurumsal yatırımcılar kripto para varlıklarına yatırım yapma konusunda çok kararsız. Ben de farklı değilim. Kripto paralardaki riskimi artırmak istiyorum ama aynı zamanda uyumluluk görevlerime de hizmet etmek istiyorum.

O’Leary daha sonra sözlerine şu şekilde devam etti:

Kendi katı prensiplerimi karşılayabilen yatırım fırsatları bulmak için FTX ile anlaşmaya vardım. Piyasada gördüğüm en iyi kripto para borsalarından biri olduğunu düşünüyorum.

Kevin O’Leary, Twitter üzerinden bu anlaşmayla beraber kripto para birimleriyle ilgili olan sorunlarını çözeceğini dile getirdi.

Kevın o’leary twıtter

FTX’in Kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried ise Shark Tank sunucusu gibi önde gelen yatırımcılarla yapılan anlaşmalardan memnun olduğunu dile getirdi ve şunları söyledi:

Gerçek bir ikona sahip olmak oldukça heyecan verici. Kevin gibi uyumlu ve görüşlerimizi paylaşabileceğimiz bir ortağa sahip olmaktan heyecan duyuyoruz. İlerleyen zamanlarda Kevin gibi kendini adamış, bilgili ve güvenilir ortaklara ihtiyacımız olacak.

Halâ FTX hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz. FTX borsasına kayıt olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar