Muhabbit

Kim Kardashian’a Tanıtımı Yaptığı Coin Yüzünden Dava Açıldı!

Kripto para ekosistemindeki dolandırıcılık olaylarına ünlü isimler de dahil olmaya başladı.

kim kardashian muhabbit

kim kardashian muhabbit

Kripto paralara yatırım yapmadan önce kullanıcıların kendi araştırmalarını yapması büyük önem arz ediyor. Yatırım yapmaya karar vermeden önce bir başkasının lafına güvenmek yerine, kullanıcıların kendi riskini belirlemesi daha sağlıklı olduğunu belirtmemiz gerekir.

EtherumMax Fiyat Grafiği

Kim Kardashian, uzun zamandır kullanıcılarına EthereumMax adında bir “coin”i tanıtıyordu. Bu tanıtımları görüp EthereumMax alan kullanıcılar, zarar ettiği için Kim’e dava açmaya karar verdiler.

New York’ta ikamet eden Ryan Huegerich ve diğer davacılar, Ethereum Max’ı (EMAX) teşvik ettikleri için Kaliforniya mahkemesinde Kim Kardashian, Floyd Mayweather Jr ve Paul Pierce aleyhine toplu dava açtılar.

Yatırımcılar, yoğun olarak haziran ve temmuz aylarında EMAX satın aldı. İlk zamanlar hype ile birlikte mutlu olan yatırımcılar şimdi üzgün, çünkü birçoğu yaklaşık %90 zarar etmiş durumda.

Kim Kardashian, EthereumMax için yaptığı reklamı Instagram üzerinden yayımlamıştı. Kim’in Instagram üzerinde yaklaşık 280 milyon takipçisi var.

Kim Kardashian Instagram Hesabı

Eylül 2021’de Birleşik Krallık’taki Merkez Bankası Başkanı Charles Randell konu ile alakalı şunları söylemişti:

Tarihteki en büyük kitle erişimine sahip yatırım tavsiyesi olabilir.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version