Muhabbit

Klaytn’den Oyun Şirketlerine Yönelik Dev Hamle!

Klaytn, yeni gelecek oyun şirketleri için Gas ücretlerinde indirim yapacağını açıkladı.

Kripto para sektörünün benimsenmesiyle birlikte GameFi sektörü de hızla gelişim gösteren sektörlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Klaytn şirketinden ise GameFi sektörüne yönelik önemli bir hamle geldi. Bildiğiniz üzere gas fee, blockchain tabanlı işlemlerde kullanıcıların yaptığı işlem ücreti olarak bilinmektedir. Kullanıcıların bu konudaki en büyük problemleri ise genellikle yüksek işlem ücretleridir. Durum böyle olunca Klayntn şirketi de kullanıcılarını ağda tutabilmek adına önemli bir girişimde bulundu ve oyun şirketlerine yönelik gas indirimi sözü verdi.

Klaytn, Token 2049 Konferansında Gas Ücretlerine Yönelik Açıklamalarda Bulundu!

Singapur’da düzenlenen Token 2049 konferansında Klaytn şirketi gas ücretlerine yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Klaytn şirketi konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, yeni gelecek oyun şirketleri için Gas ücretlerinde indirim yapacağını kamuoyuna duyurdu.

Söz konusu bu indirim kapsamında seçilen oyun şirketleri, 2023 yılının ocak ayından itibaren ödedikleri gas ücretlerinin yüzde 100’ünü, ayda 100.000 dolara eşdeğer KLAY olarak geri almaya hak kazanacak. CoinMarketCap sıralamasında 66. sırada yer alan KLAY token ise güncel olarak 0,19 dolardan işlem görmektedir.

İlginizi Çekebilir: NFT Oyunu Pixelmon, 70 Milyon Dolarlık Kötü Tasarım Sonrası Güncellenerek Geri Dönüyor

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version