Muhabbit

KNIT Finance, DeFi Wizard ile Stratejik Ortaklığını Duyurdu!

KNIT Finance, çoklu zincirlerde (multi-chain) servis sağlayıcı olarak akıllı sözleşmeleri (smart contract) kullanan DeFi Wizard ile ortaklığını duyurdu!

Knit DeFi-Wizard-Muhabbit

Knit DeFi-Wizard-Muhabbit

KNIT Finance, çoklu zincirlerde (multi-chain) servis sağlayıcı olarak akıllı sözleşmeleri (smart contract) kullanan DeFi Wizard ile ortaklığını duyurdu.

DeFi Wizard bu ortaklıkla beraber KNIT Finance’e teknolojik iş çözümleri sunacak gibi duruyor. Yatırımcı Token Talebi Panelini (Token Claiming Dashboard) kullanacak olan KNIT Finance, böylelikle Defi Wizard’ın sağladığı yenilikçi blok zinciri çözümlerinden yararlanmış olacak.

Medium’da yayınlanan makaleye göre KNIT Finance, ekosistemini daha ileri bir seviyeye taşımak amacıyla DeFi araçlarını ve özelliklerini geliştirmek için üzerinde çalışmalara başlayacak.

KNIT Finance Nedir?

KNIT Finance, kripto paralar için blok zincirler arası köprüler oluşturan merkeziyetsiz bir protokoldür. KNIT Finance dijital varlıkların zincirler arası transferini sağlamak için köprüler oluştur. Oluşturduğu bu köprülerle KNIT Finance, kurumların, geliştiricilerin, “farm” işlemi yapanların ve tüccarların güvenli bir şekilde KNIT “token”ları “mint” etmesine olanak tanır.

KNIT Finance; çoklu zincirleri, köprüleri ve geleneksel dünya pazarlarını akıllı sözleşmeler kullanarak; pasif getiri, borç verme & alma, ticaret ve marjin hizmetlerini tek bir protokolde sağlamaya çalışan merkeziyetsiz bir yapıdır.

DeFi Wizard Nedir?

DeFi Wizard, bir gösterge paneli diyebileceğimiz bunun yanında birkaç tıklamayla DeFi’da akıllı sözleşmeleri oluşturabileceğiniz bir platform olarak tanımlanabilir. Bunun yanında DeFi Wizard gerçek zamanlı programcı analitiği sunar ve ERC20 / BEP20 / EDST, hisse senedi, “yield farming”, yönetişim ve blok zincirleri arasında köprü kurmak için akıllı sözleşme oluşturmanıza olanak tanır.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Son Yazılar

Exit mobile version