Muhabbit

BLOCKCHAIN

Koala Finance, İlk Testnet Programını Duyurdu!

Clock
Paylaş
Koala Finance, İlk Testnet Programını Duyurdu!

Koala Finance, topluluğun platformu ön izlemesi ve test aşamasında kendilerine yardımcı olması için ilk Testnet’inin (Sürüm Alfa 0.0.1) başladığını duyurdu.

Platform tarafından yapılan açıklamada, Testnet Alpha 0.0.1 sürümü için, sistemin temel işlevselliği ve pazar yaratma üzerinde çalışıldığı belirtiliyor. Böylece bu Testnet’te kullanıcılar tüm kripto para pazarlarını görebilecek, dört farklı çift için pazar oluşturabilecek ve Koala tokenlarını kullanarak bunlara katılabilecek. 

Testnet’e katılmak isteyen kullanıcıların Pc üzerinden https://test.thekoala.finance/ adresine giriş yapmalarını isteyen Koala Finance, platformu denemek isteyen herkese yakında paylaşacağı bağlantı ile token dağıtımı yapacak. Bunun yanında yakın zaman içinde, topluluğun platformu test etmesine ve daha istikrarlı hale getirmesine izin vermek için Testnet’te bir ticaret yarışması da düzenlenecek. Bu kapsamda yarışmanın ilk on kazananı ücretsiz KOALA tokenlarının sahibi olacak.

Henüz özel satış/topluluk teklifi için net tarihi belli olmayan projenin, testnet aşamasında karşılaşılan problemlerin düzeltilmesi ile birlikte konu ile ilgili açıklamaların yapılacağı belirtiliyor.

Testnet KOALA Tokenları Nasıl Alınır?

Yapılan açıklamada önümüzdeki haftadan itibaren, tetsnete katılmak isteyen kullanıcıların adreslerine doldurabilecekleri bir form aracılığıyla Testnet tokenları dağıtılmaya başlanacak. İlgili form doldurulduktan sonra belirtilen adreslere tokenlar gönderilecek.

Yeni haberler ve gelişmelerden haberdar olmak için platformun Telegram ve Twitter adreslerini takip etmeniz yeterli olacaktır.

Telegram Adresi: https://t.me/thekoalafinance

Twitter Adresi: https://twitter.com/thekoalafinance

Testnet Adresi: https://test.thekoala.finance/

Daha detaylı bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar