Muhabbit

Kraken ETH Fiyat Düşüşü Hakkında Yeni Açıklamalar Yaptı!

Kraken, yatırımcıların zararını karşılayacak!

Kraken

Ünlü borsa Kraken, bu haftanın başlarında ETH fiyatında yaşanan keskin bir düşüşün sonucu olarak ağır kayıplar yaşayan yatırımcılara geri ödeme teklif etti.

22 Şubat tarihinde, Kraken’de ETH’nin fiyatı diğer borsalara nazaran önemli ölçüde düşerek, 700 $’a kadar geriledi. Yatırımcılar bu durumu telafi etmeye çalışırken, Kraken durumun üzerine giderek araştırma yaptı.

Şirketin CEO’su Jesse Powell, fiyat hareketinin aşırı satıştan kaynaklandığını Twitter üzerinden açıkladı.

Ancak açık bir şekilde borsa, hafta boyunca müşterilerine geri ödeme teklifinde bulunuyor. New Money Review’den gelen bir habere göre Kraken, müşterilerinin zararlarının %5’i ila %50 arasında değişen bir miktarı geri ödeyecek.

CEO’nun açıklamalarına göre, “bu gibi durumlarda, şirketlerin elini cebine atması gerekiyor. Çünkü müşteri memnuniyeti demek her şeydir.”

Powell, Kraken müşterilerine yardım etmek için elinden geleni yapacağını, ancak “mantıksız talepleri karşılamak için geriye doğru bir işlem yapılmayacağını” da sözlerine ekledi.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version