Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39413.79
1.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2159.01
3.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.3
1.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $228.3
-0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Kripto Para Alım-Satım İşlemleri Bybit Grid Bot’lar İle Kolaylaşıyor

Dünyaca ünlü kripto para borsası Bybit, yepyeni ürünü Grid Bot ile kripto para alım-satım işlemlerini dönüştürmeye hazırlanıyor.

Clock
Paylaş
Kripto Para Alım-Satım İşlemleri Bybit Grid Bot’lar İle Kolaylaşıyor

Bybit, yepyeni ürünü Grid Bot ile kripto para alım-satım işlemlerini dönüştürmeye hazırlanıyor.

Sektördeki gelişmeleri her daim bir adım önden takip eden Bybit, her geçen gün yeni bir uygulamayla kullanıcılarının karşısına çıkarak kripto para işlemlerine dair deneyimlerin en iyi seviyeye gelmesini hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda üretilen Grid Bot, işlemlerin belirli bir fiyat ve zaman aralığında otomatik olarak gerçekleşmesini sağlayarak “akıllı, hızlı ve güvenilir” işlemlerin kapısını aralıyor.

728×90 muhabbit - Kripto Para Alım-Satım İşlemleri Bybit Grid Bot'lar İle Kolaylaşıyor300x250 muhabbit - Kripto Para Alım-Satım İşlemleri Bybit Grid Bot'lar İle Kolaylaşıyor

Piyasadaki dalgalanmalara ve değişkenliklere rağmen istikrarlı performansı ile dikkat çeken Bybit Grid Bot, kullanıcılardan ekstra bir işlem bedeli talep etmiyor.

Bybit2 Muhabbit - Kripto Para Alım-Satım İşlemleri Bybit Grid Bot'lar İle Kolaylaşıyor

Bybit Grid Bot’lar Yeni Başlayanlara İşlem Rahatlığı Vadediyor!

Grid Bot’ları kullanmak da oldukça kolay! Grid Bot’lar aracılığıyla hemen her tür fiyat yönünde alım-satım emri verilebiliyor. Alım işlemleri spot fiyat ile daha evvel belirlenmiş hedef fiyat denkleştiğinde gerçekleşirken, satış emri arzu edilen artış tutarına endeksleniyor. Fiyat artışı devam ederek ileriki aşamalara geçildiğinde ise satış işlemi tamamlanıyor. Bu süreç Bybit kullanıcılarına aradaki fiyat farklarından kâr elde etme imkanı sağlıyor.

Bybit, Grid Bot’ların ayı piyasası ile mücadele halinde olan kripto para sektörüne nasıl katkı sağlayacağını şu sözlerle açıklıyor:

“Varlıkların fiyatı ne yönde değişirse değişsin, kullanıcılarına her koşulda optimize edilmiş, kazançlı bir deneyim sunmayı amaçlayan Grid Bot’lar, son derece değişken fiyat dalgalanmalarının olduğu kripto ekosisteminde sürekli takip olmaksızın kazançlı işlem yapmak isteyen yeni yatırımcıların tercihi olarak ön plana çıkıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda istenildiği gibi şekillendirilebilen Bybit Grid Bot’un kullanımı için fiyat aralığında üst-alt limitleri ve emir sayısını belirlemek yeterli.”

İlginizi çekebilir: Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel Çekilebilir 10.500 USDT Ödül Havuzlu Fan Token Etkinliği!

Sektöre yeni adım atan bireylere de kullanım kolaylığı sağlayan Grid Bot’lar, kullanıcılardan ne karmaşık fiyat hesaplamaları, ne de dalgalı seyreden fiyatlara sürekli bir takip gerektiriyor. Bunlar yerine mantığı ön plana alan Grid Bot teknolojisi, rasyonel yatırımları önceleyerek duygusal alınan kararlardan doğabilecek olan potansiyel yatırım hatalarının önüne geçiyor. Böylece Bybit Grid Bot, kripto para dünyasının vazgeçilmezleri arasında adını yazdırmayı hedefliyor.

Bybit Hakkında

2018 senesinden beri kullanıcıların güvenini kazanan ve çeşitli kampanyalarla topluluğunu dinamik tutmaya gayret eden BybitTürkiye, platformu kendi sözleriyle şöyle tanıtıyor:

“Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi spot ve vadeli işlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor.”

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar