Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44232.02
1.76%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2367.72
-0.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.96
17.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $243.4
3.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Kripto Para Borsaları Spor Takımlarına Sponsor Oluyor!

Birçok kripto para borsası, ünlü takımların sponsoru olmaya başladı.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsaları Spor Takımlarına Sponsor Oluyor!

Kripto paraların benimsenmesini artırmak için kripto para borsaları spor takımlarına sponsor oluyor. Bu alanda ilk büyük adımı FTX’in attığını söyleyebiliriz. FTX, NBA takımı olan Miami Heat’e sponsor oldu ve Miami Heat, saha ismini FTX Arena olarak değiştirdi.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsaları Spor Takımlarına Sponsor Oluyor!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsaları Spor Takımlarına Sponsor Oluyor!

Kripto para borsası Bitso, Meksika milli futbol takımına sponsor oldu. Meksika milli futbol takımı, Bitso’dan kripto para eğitimi almak ve NFT koleksiyonu çıkartmak gibi başka konularda da anlaştı. Bitso’nun sponsorluk değeri hakkında herhangi bir şey henüz söylenmedi.

Bitso CEO’su Daniel Vogel bir basın açıklamasında şunları söyledi:

Futbol takımımız bizi sürekli olarak yeni zirvelere götürmek istiyor. Bu nedenle bölge genelinde teknolojiyi ve yeniliği teşvik etmek için daha iyi bir sponsor bulamazdık.

Geçen hafta kripto para borsası, Brezilyalı São Paulo Futebol Clube ile üç yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Kasım ayında ise Meksika’nın Tigres futbol kulübü ile bir sponsorluk anlaşması yaptığını duyurmuştu. Yapılan anlaşmalarla beraber Meksika milli takımla yapılan sponsorluk anlaşması Bitso kripto para borsasının yaptığı en profesyonel anlaşma söyleyebiliriz.

Türkiye’de kripto para borsaların sponsorlukları 2019 yılında başladı. BTC Türk 2019-2020 sezonu için Yeni Malatya Spor’a sponsor olmuştu.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar