Muhabbit

Kripto Para Borsası Binance, 7 İşlem Çiftini Marjinden Delist Edeceğini Duyurdu!

Kripto para borsası Binance’ten yeni delist duyurusu geldi. Binance 3 Ağustos 2023 tarihinde delist edileceğini duyurdu.

Kripto para borsası delist duyurularına bir yenisi daha ekledi. Binance bu kez Nervos Network (CKB), Shentu (CTK), aelf (ELF), ForTube (FOR), PERL.eco (PERL), SKALE (SKL) ve Unifi Protocol DAO (UNFI) BUSD paritelerini izole marjin işlemlerden delist etmeye hazırlanıyor. Kripto para borsası Binance konuyla ilişkili olarak yaptığı duyuruda ise şu ifadelerde bulundu:

“Değerli Binance kullanıcıları, 03 Ağustos 2023 itibarıyla CKB/BUSD, CTK/BUSD, ELF/BUSD, FOR/BUSD, PERP/BUSD, SKL/BUSD ve UNFI/BUSD izole edilmiş marjin çiftlerini listeden çıkarılacaktır. Kullanıcılar marj ticaretinin durdurulmasından önce varlıklarını marjin cüzdanlarından, spot cüzdanlarına aktarmaları tavsiye edilir. Olası kayıplardan Binance sorumlu olmayacaktır.”

Binance

Binance, kullanıcıların olası kayıpları önlemek için ticaret hizmeti durmadan önce işlemlerini iptal etmeleri noktasında da uyarıda bulundu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version