Muhabbit

Kripto Para Borsası Binance Avustralya Cephesinde Hareketlilik Yaşanıyor!

Kripto para borsası Binance cephesinde hareketlilik yaşanıyor!

Kripto para borsası Binance’in Avustralya kolu Binance Avustralya’da Bitcoin fiyatı 22 bin dolara düştü. Hatırlayacağınız üzere 18 Mayıs 2023 tarihinde Binance’in Avustralya kolu, Avustralya doları (AUD) yatırma işlemlerini askıya aldığını kamuoyuna duyurmuştu. Bu karar ile birlikte Binance kullanıcıları 1 Haziran 2023 tarihi itibarıyla popüler ödeme hizmeti PayID ile de Avustralya doları çekimleri yapamayacaklardı. Binance Avustralyalı müşterilerini 31 Mayıs 2023 tarihinden sonra borsada kalan AUD’nin otomatik olarak USDT’ye dönüştürüleceği konusunda da uyarıda bulunmuştu.

Avustralyalı Yatırımcılar Panik Halinde!

Borsanın bu duyuruları sonrası yatırımcılar ellerinde bulunan BTC’leri bir an önce nakite çevirmek isteyince, borsada Bitcoin 34.800 Avustralya dolarına kadar çekildi. Bu değerde ortalama 22 bin dolar seviyelerine denk geliyor. Bitcoin’in yanı sıra birçok kripto paranın fiyatı da, yerel para birimi olan AUD paritesinde önemli derecelerde düşüş yaşadı.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version