Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43919.52
-0.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2352.17
-0.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.93
16.90%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.7
1.87%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası Binance, Bitcoin Madenciliğine Yönelik 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Binance’ten madencilik hamlesi!

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası Binance, Bitcoin Madenciliğine Yönelik 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Popüler kripto para borsası Binance’in madencilik havuzu olarak bilinen Binance Pool, kripto para madenciliğine yönelik 500 milyon dolarlık fon sağlayacağını kamuoyuna duyurdu. Binance, söz konusu bu projeyle birlikte kripto para madencilerine ve altyapı sağlayıcılarına kredi imkanı sağlamaya hazırlanıyor.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance, Bitcoin Madenciliğine Yönelik 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası Binance, Bitcoin Madenciliğine Yönelik 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Kredi koşullarına uygun olan madenciler, Binance’in sunmuş olduğu bu krediden faydalanabilecek. Söz konusu bu kredi, %5 ile %10 arasında değişen faiz oranlarında olup, 18 ile 24 ay arasında değişen vade imkanı sunuyor. Bildiğiniz üzere kripto para piyasasındaki düşüşler sonrasında madenciler maddi olarak büyük kayıplar yaşadı. Binance’in kripto para madencilerine yönelik bu kredi hamlesi ise gelirleri düşen madenciler için büyük önem arz ediyor.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda dünyanın en büyük kripto para madenciliği havuzlarından biri olan Poolin, “likidite sorunları” nedeniyle cüzdan hizmetinden Bitcoin ve Ethereum çekimlerini askıya aldığını kamuoyuna şu sözlerle duyurmuştu:

“Bildiğiniz gibi, Poolin Wallet, son zamanlarda artan para çekme talepleri nedeniyle bazı likidite sorunlarıyla karşı karşıya. Ancak lütfen tüm kullanıcı varlıklarının güvende olduğundan ve şirketin net değerinin pozitif olduğundan emin olun.”

Kripto Para Madenciliğine Destekler Devam Ediyor!

BTC madencilik genel 1200x600 - Kripto Para Borsası Binance, Bitcoin Madenciliğine Yönelik 500 Milyon Dolarlık Fon Başlattı!

Popüler kripto para borsası Binance, kripto para madenciliğini destekleyen tek firma değil. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda Bitmain’in Kurucusu Jihan Wu da Bitcoin madencilerinden varlık satın almak için 250 milyon dolarlık bir fon kurduğunu kamuoyuna duyurmuştu. Aynı zamanda DeFi platformu Maple Finance şirketi de Bitcoin madencileri için 300 milyon dolarlık bir kredi havuzu başlatmıştı. DeFi platformu Maple da madenciler için %15 ve %20 arasında değişen ve 12-18 ay vadeli kredi imkanı sunacağınu kamuoyuna duyurdu.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin Madencilik Şirketi Compass Mining, Artan Enerji Maliyetleri Nedeniyle Lokasyon Değiştiriyor!

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar