Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27763.56
1.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1647.68
-0.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.09
7.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.3
-0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance CEO’su CZ, Kripto Para Sektörüne Yönelik Tahminlerini Açıkladı!

Kripto para piyasalarında durgunluk devam ederken Binance CEO’su CZ’den kripto para sektörüne yönelik önemli açıklamalar geldi.

Clock
Paylaş
Binance CEO’su CZ, Kripto Para Sektörüne Yönelik Tahminlerini Açıkladı!

Kripto para piyasalarında durgunluk devam ederken Binance CEO’su CZ’den kripto para sektörüne yönelik önemli açıklamalar geldi. Youtube’da Bankless’a konuşan ve yaklaşık bir saat yayında kalan Binance CEO’su CZ, kripto para sektörü ve interneti kıyaslarken birçok konu hakkında da fikrini paylaştı.

728×90 muhabbit - Binance CEO'su CZ, Kripto Para Sektörüne Yönelik Tahminlerini Açıkladı!300x250 muhabbit - Binance CEO'su CZ, Kripto Para Sektörüne Yönelik Tahminlerini Açıkladı!

Binance CEO’su CZ açıklamalarında sektörün büyümesiyle birlikte artık benimsenmeyi artıracak tek bir faktör olmadığını belirtirken, büyük fırsatların NFT’ler ve DeFi gibi başarılı projelerden ortaya çıkacağının da altını çizdi.

“2017’de ICO’lar oldu, 2021’de bile çok şey oldu. Sektör büyüdükçe, daha fazla oyuncu farklı sektörlerde olduğu için benimsenmeyi artıracak tek bir şey olmayacak. Birden fazla şey olacak”

Binance CEO’su CZ

Binance CEO’su FTX Cephesinde Yaşanan Olaylara da Değindi: “İyi Adamları Cezalandırıyorlar”

binance ftx 1200x600 - Binance CEO'su CZ, Kripto Para Sektörüne Yönelik Tahminlerini Açıkladı!

CZ FTX olayına ilişkin açıklamalarında, kendisinin ve sektörün bu tarz dolandırıcılık operasyonlarından haberi olmadığını belirtti ve ekledi:

“Regülatörler, FTX’in iflasının ardından kripto para sektörü konusunda oldukça sert davrandılar. Kötü adamların geçişine izin verdikten sonra şimdi de iyi adamları cezalandırıyorlar”

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar