Muhabbit

Kripto Para Borsası Binance’ten Delist Duyurusu Geldi!

Kripto para borsası Binance, delist duyurularına bir yenisi daha eklendi. Borsa bu kez 25 işlem çiftini spot işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Kripto para borsası Binance, delist duyurularına bir yenisi daha eklendi. Borsa bu kez 25 işlem çiftini spot işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Kripto para borsası Binance konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Binance, kullanıcıları korumak ve yüksek kaliteli bir alım satım piyasasını sürdürmek için listelenen tüm spot alım satım çiftlerini periyodik olarak inceler ve zayıf likidite gibi birçok faktörü göz önüne alarak bazı spot alım satım çiftlerini delist edebilir”

Binance

Binance’in 3 Kasım 2023 tarihinde delist edeceği işlem çiftleri ise şu şekilde:

CAKE/BUSD, COMP/BUSD, CRV/BUSD, EOS/BUSD, FIDA/BUSD, FLOW/BUSD, GLMR/BUSD, GRT/BUSD, HFT/BUSD, ICP/BUSD, KEY/BUSD, LDO/BUSD, LEVER/BUSD, MAGIC/BUSD, MASK/BUSD, MKR/BUSD, MULTI/BUSD, OG/BUSD, PHB/BUSD, PYR/BUSD, SANTOS/BUSD, T/BUSD, UNI/BUSD, XMR/BUSD, XVG/BUSD

Kripto Para Borsası Binance Uyardı!

Binance, kullanıcıların olası kayıpları önlemek için ticaret hizmeti durmadan önce işlemlerini iptal etmeleri noktasında da uyarıda bulundu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version