Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41717.48
5.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2225.13
2.98%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.71
-0.23%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.3
1.98%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Kripto Para Borsası ByBit, 9 Farklı Coin Listeledi!

Bybit, spot ticaret için 9 farklı coin listeledi.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası ByBit, 9 Farklı Coin Listeledi!

Kripto para borsası Bybit, spot işlemler için 9 farklı coin listeledi. Kullanıcılar artık hem mobil hem de web üzerinden yeni listelenen “coin”lerin ticaretini yapabilir.

Listelenen “coin”lerin hepsi USDT paritesinde işleme açıldı. Decentraland (MANA) Axie Infinity (AXS), Chiliz (CHZ), Bitcoin Cash (BCH), Tezos (XTZ), Klaynt (KLAY), dYdX (DYDX), Internet Computer (ICP) ve Kusama (KSM) Bybit kripto para borsasında listelendi.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası ByBit, 9 Farklı Coin Listeledi!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası ByBit, 9 Farklı Coin Listeledi!

Listelenen “coin”lerin hepsi piyasa sıralamasına göre ilk 100’de olan “coin”lerdir. Bybit borsası kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için popüler ve projesi iyi olan “coin”leri listelemeye çalıştığını söyleyebiliriz.

Hala Bybit hesabınız yoksa bizim linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar