Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43222.45
-1.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2331.62
-0.75%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.14
10.82%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.9
-0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Kripto Para Borsası CoinFLEX, Yeniden Yapılandırmaya İlişkin Planlarını Açıkladı!

CoinFLEX borsasından yeniden yapılandırma planına ilişkin önemli açıklamalar geldi.

Clock
Paylaş
Kripto Para Borsası CoinFLEX, Yeniden Yapılandırmaya İlişkin Planlarını Açıkladı!

Birçok kripto para şirketi, kripto para piyasasındaki düşüşlerden oldukça olumsuz bir şekilde etkilendi. CoinFLEX borsası da olumsuz piyasa koşullarından oldukça etkilenen şirketlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Hatırlayacağınız üzere CoinFLEX borsası “aşırı düşüş eğilimindeki piyasa koşullarını” sebep göstererek tüm para çekme işlemlerini bir süreliğine askıya almıştı. Piyasada endişe yaratan bu karar sonrası para çekme işlemleri tekrar açan CoinFLEX borsasından bu kez ise yapılandırma planına ilişkin önemli açıklamalar geldi.

728×90 muhabbit - Kripto Para Borsası CoinFLEX, Yeniden Yapılandırmaya İlişkin Planlarını Açıkladı!300x250 muhabbit - Kripto Para Borsası CoinFLEX, Yeniden Yapılandırmaya İlişkin Planlarını Açıkladı!

Yakın zaman önce yapılandırma için başvuruda bulunan CoinFLEX konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, alacaklıların şirketin yüzde 65’ine sahip olacağı yeniden yapılandırma planını, kamuoyuna duyurdu. Söz konusu bu teklifin ise önümüzdeki hafta içerisinde oylamaya sunulması bekleniyor.

Kripto para borsası CoinFLEX’in teklifine göre A serisi hissedarlar varlıklarını kaybederken, B serisi hissedarlar şirkette hissedar olarak kalmaya devam edebilecekler. CoinFLEX şirket çalışanlarına ise yüzde 15’lik hisse tahsis edecek.

CoinFLEX’in Teklifi Yüzde 75 Kabul Oyunu Alırsa, Hukuki Süreç Başlayacak!

coinflex 1200x600 - Kripto Para Borsası CoinFLEX, Yeniden Yapılandırmaya İlişkin Planlarını Açıkladı!

CoinFLEX’in yeniden yapılandırma adı altında sunduğu bu teklif, oylamada yüzde 75 kabul oyu aldığı takdirde Şeyşeller mahkemesinde hukuki süreç başlamış olacak. Eğer ki teklif kabul edilmezse şirket farklı bir yeniden yapılandırma planı hazırlayarak, hissedarlarına sunacak.

İlginizi Çekebilir: CoinFLEX Para Çekme İşlemlerini Tekrardan Açtı!

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar