Muhabbit

BLOCKCHAIN

Yatırım Şirketi KR1, Moonbeam Network’e Yatırım Yapıyor

KR1, blockchain yatırımlarına devam ediyor.

Clock
Paylaş
Yatırım Şirketi KR1, Moonbeam Network’e Yatırım Yapıyor

Kripto para ve blockchain varlık yatırım şirketi KR1, Moonbeam Network projesine yatırım yaptığını duyurdu. 

Moonbeam, Polkadot ağında Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme platformudur. Ayrıca Ethereum ve Bitcoin dahil olmak üzere diğer blok zincirleriyle entegre ve paralel olarak çalışabilmektedir. Bunun yanında birlikte çalışabilir merkezi olmayan uygulamalar (dApps) oluşturmayı kolaylaştıran yeni, güçlü, ölçeklenebilir bir blok zinciridir. Ethereum uyumluluğu, geliştiricilerin mevcut Ethereum akıllı sözleşmelerini minimum değişiklikle Moonbeam’e dağıtmasına olanak tanımaktadır. Moonbeam’ın, Polkadot’un paylaşılan güvenliğinden ve Polkadot’a bağlı diğer zincirlerle entegrasyonlardan yararlanacağı bildirildi.

Moonbeam, kendisi için protokol uygulamasını sağlayan PureStake’deki deneyimli Derek Yoo tarafından yönetilmektedir. Proje şu anda aktif geliştirme aşamasındadır ve 2021 yılı ortasına kadar ana ağa ulaşması beklenmektedir.

PureStake CEO’su ve Moonbeam’in Kurucusu Derek Yoo konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

“KR1, Ethereum ve Polkadot’un ilk günlerinden, bugün ortaya çıkan DAO’lara ve DeFi platformlarına kadar sektörü ileriye taşıyan Web3 teknolojisine yatırım yapma konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir.”

Ayrıca Yoo, KR1’in yatırım portföylerine katılmaktan duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

KR1’in Genel Müdürü ve Kurucu Ortağı Keld van Schreven ise şu açıklamalarda bulundu:

“Ethereum’daki akıllı sözleşmelerde inanılmaz bir büyüme gördük ve şimdi Moonbeam’in piyasaya sürülmesiyle birlikte yüksek büyüme oranları ve geliştirici katılımı görmeyi bekliyoruz.” 

Ayrıca, Moonbeam’ın, Ethereum akıllı sözleşmelerinin en iyi öğrenimini Polkadot içinde inşa edilmiş süper hızlı güvenli bir blok zincirinde temsil edildiğini dile getirdi.  Güçlü yeni tür yeni DeFi uygulamaları ve hizmetleri için potansiyel sınırsız olduğunu belirten Schreven, son olarak PureStake CEO’su ve Moonbeam’in Kurucusu ile ilgili olarak da şu açıklamayı yaptı:

“Derek, gemiyi yöneten deneyimli bir el ve biz ona ve ekibine büyük bir güven duyuyoruz.”

KR1 Hakkında

KR1, erken aşama blok zinciri ve DeFi projelerini destekleyen önde gelen dijital varlık yatırım şirketidir. 2016 yılında kurulan KR1, gelişmekte olan Web3 altyapısını oluşturan merkezi olmayan platformları ve protokolleri güçlendirecek birçok kilit blockchain ve DeFi projesinde dikkate değer yatırımlarda bulunmaktadır.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar