Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

KuCoin 17 Fiat Para Birimini Daha Kucaklıyor!

Seyşeller merkezli kripto para borsası KuCoin, 17 fiat paraya daha kredi kartı desteği vereceğini açıkladı.

Clock
Paylaş
KuCoin 17 Fiat Para Birimini Daha Kucaklıyor!

Seyşeller merkezli kripto para borsası KuCoin, 17 fiat paraya daha kredi kartı desteği vereceğini açıkladı.

Dünya çapında en aktif Bitcoin dolaşımına sahip ülkelerin başında gelen Seyşeller BitMEX, Bitfinex gibi birçok popüler kripto para borsasına ev sahipliği de yapıyor. 2019 yılında 20,83 milyar dolarlık Bitcoin transferinin merkezi olan ülkenin sakinlerinden biri de ğopüler kripto para borsası KuCoin. Diğer kripto para borsalarına kıyasla en geniş coin yelpazelerinden birine sahip olan borsa, Seyşeller’deki yüksek Bitcoin transfer işlem hacminde önemli bir paya sahip.

Seyşel adaları KuCoin 17 fiat parayı kucaklıyor - KuCoin 17 Fiat Para Birimini Daha Kucaklıyor!

KuCoin; Simplex, Banxa ve OTC Trading Desk ile entegre olmasıyla 50’den fazla fiat para biriminin kredi kartı ile alınmasına olanak sağlıyor. Bununla birlikte 17 yeni fiat para birimi için de kredi kartı desteğini sağlayacağını açıkladı. Yeni desteklenen para birimlerinin ağırlıklı olarak Latin Amerika ve Orta Asya ülkelerinin para birimleri olduğu belirtiliyor.

Fiat alımları artık Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbayzan, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Arjantin, Dominik Cumhuriyeti, Gürcistan, Kazakistan, Moldova, Namibya, Peru, Katar, Uruguay, Hindistan, Filipinler ve Özbekistan’ın para birimleri ile yapılabiliyor.

KuCoin’in CEO’su Johhny Lyu; KuCoin’in, kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisinin küresel olarak benimsenmesinin gerektiğini düşünerek bu amaç uğruna çalışacaklarını belirtti. Bununla birlikte KuCoin’in fiat ve kripto para birimleri arasında bir köprü oluşturacağını ekledi. Ayrıca;

“Fiat tarafında durmaksızın emekleri sayesinde KuCoin, yeni gelen fiat para birimlerini kucaklıyor ve kripto para dünyasına katkıda bulunuyor.”

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar