Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43414.53
-1.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2373.08
4.87%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.91
-0.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.3
0.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

KuCoin KuChain’i Duyurdu! 1 Temmuz’da Açılıyor!

Bildiğiniz üzere son dönemde ülkemizde bulunan yerel borsa tokenlerinde de önemli hareketlilikler yaşanıyor.

Clock
Paylaş
KuCoin KuChain’i Duyurdu! 1 Temmuz’da Açılıyor!

Yapılan duyuruya göre KuCoin kendi blockchain ağının beta sürümünü 1 Temmuz’da kullanıma açıyor.

Açıklamada KuChain’in merkezsiz finans sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandığı belirtilmekte.

Ek olarak platformun kendi tokeni olarak tanımlayabileceğimiz KuCoin Shares (KCS) de, mainnet aktivasyonu ile birlikte artık KuChain üzerinde çalışacak.

728×90 muhabbit - KuCoin KuChain'i Duyurdu! 1 Temmuz'da Açılıyor!300x250 muhabbit - KuCoin KuChain'i Duyurdu! 1 Temmuz'da Açılıyor!

Temmuz ayı ile birlikte bir “bug bulma” programı başlatacaklarını belirten KuCoin yetkilileri, ek olarak bir “Proposal Award” kampanyası ile de ağı test etmek isteyen ve katkıda bulunmak isteyen kullanıcıları destekleyeceklerini belirtmiş durumda.

Bu adım ile birlikte bir kripto borsası daha kendi ekosistemini oluşturmak adına adım atmış durumda. Bildiğiniz üzere Huobi, Binance ve OKEx gibi kripto para borsalarının kendi tokenleri ve ekosistemleri bulunmakta.

Geçtiğimiz dönemde borsa tokenleri noktasında önemli bir ivmelenme yaşamıştık. Bu dönemde birçok borsa tokenlarını kendi blockchainlerine geçireceğini duyurmuştu.

Ardından ise borsa tokenleri tarafında önemli bir fiyat yükselişi ile karşı karşıya kalmıştık.

Son dönemde ise merkezsiz platformların popülerliğini artırması ile birlikte, merkezsiz borsaların tokenlerinin önemli yükselişler yaşadığına sahit olduk. Compound (COMP), Kyber Network (KNC) ve Balancer (BAL) ise bu yükselişleri en güzel özetleyen tokenler olabilir.

Bildiğiniz üzere son dönemde ülkemizde bulunan yerel borsa tokenlerinde de önemli hareketlilikler yaşanıyor. Rekor bir artış ile dikkatleri üzerine çeken Bitexen tokeni Exen Coin’in ardından bugünlerde ise Felixo platformunun tokeni önemli bir yükseliş yaşıyor.

1 Temmuz tarihinde beta sürümün yayınlanması ile birlikte benzer bir yükseliş KuCoin Shares (KCS) tarafında da görülebilir mi?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar