Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39578.83
1.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2160.05
3.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.28
2.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.7
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Lamborghini Yarış Takımı, NFT’leri Kullanmaya Başlayacak!

Yarış takımı, otomobil parçalarını onaylamak ve doğrulamak için NFT’leri kullanacak.

Clock
Paylaş
Lamborghini Yarış Takımı, NFT’leri Kullanmaya Başlayacak!

Efsanevi süper otomobil üreticisi Lamborghini’nin, Squadra Corse GT yarış takımı Vincenzo Sospiri Racing, fabrika otomobil parçalarını onaylamak ve doğrulamak için NFT’leri kullanmaya başlayacağını duyurdu.

Kısa süre önce yapılan açıklamada gelişen teknolojinin kullanım alanlarında faydalanmak üzere bu adımın atılacağı belirtildi. Yeni başlatılan bu girişimin ayrıca, işletmeler için kurumsal NFT’ler oluşturma konusunda uzmanlaşmış Go2NFT şirketinin pilot planının bir parçası olduğu belirtiliyor.

728×90 muhabbit - Lamborghini Yarış Takımı, NFT'leri Kullanmaya Başlayacak!300x250 muhabbit - Lamborghini Yarış Takımı, NFT'leri Kullanmaya Başlayacak!

Mart ayında Skey Network’ten 5 milyon dolarlık bir yatırım alan şirket, yaptığı açıklamada, girişimin ticari ürünlerin ve diğer resmi ürünlerin kimliğini doğrulamak için de kullanılabileceğini söyledi. 

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Go2NFT’nin baş işletme yetkilisi Boris Ejsymont, konu hakkında şu ifadelere yer verdi:

“Profesyonellik, hesap verebilirlik ve kalite kontrolünün IP’lerini korumak isteyen süper markalar için temel zorluklar olduğunu biliyoruz. NFT yardımcı programının markalar ve yatırımcılar için daha fazla güven ve şeffaflık yaratılmasına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.”

Lamborghini NFT Adımlarını Hızlandırdı

Efsanevi süper otomobil üreticisi Lamborghini, önümüzdeki aylarda Space Time Memory adlı bir NFT koleksiyonunu piyasaya sürecek.

Otomobil firması, NFT koleksiyonunun tasarımı için İsviçreli sanatçı Fabian Oefner ile anlaştı. Bunun yanında Lamborghini, İsviçreli sanatçı Fabian Oefner ile işbirliği içinde bu yıl Ocak ayında ilk NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü. 

Bununla birlikte, Lambo ile ilgili en ünlü NFT koleksiyonu, muhtemelen bu yılın başlarında kripto para sektörünün “hızlı zengin olma” kültürünü protesto etmek için arabasını patlatan sanatçı Shl0ms’in koleksiyonu olabilir.

lamborghini - Lamborghini Yarış Takımı, NFT'leri Kullanmaya Başlayacak!

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar