Muhabbit

Layer One X Topluluğu ve Ödül Kazandıran Etkinlikler

Tüm blockchain’leri tek çatı altında toplayan Layer One X topluluğuna katılmak için, iyi bir zaman olabilir. Topluluk etkinliklerine bakalım.

Layer One X projesine yeni misiniz? Proje ve topluluk hakkında merak ettikleriniz mi var? Bu makalede, Layer One X topluluk üyesi olarak katılabileceğiniz heyecan verici ve ödül kazandırma şansı olan etkinlikleri paylaşacağız.

Layer One X’i Tanıyın

Blockchain ekosisteminde çığır açma potansiyeli olan ve halka arz satışları hala devam eden Layer One X hakkında biraz bilgi edinmek başlangıç için işe yarayabilir. İşte sizler için birkaç makale:

Layer One X (L1X) Coin Nedir?

Layer One X’in Token Ekonomisi Nasıl?

Layer One X (L1X) Satın Alım Rehberi

Başlamanıza yardımcı olacak bazı videolar ise şöyle:

Layer One X : Blockchain Teknolojisindeki İlerlemeler

X-Talk Nedir? Layer One X ile Cross-Chain Etkileşimlerin Geleceği

Discord ve Telegram’a Katılın

Discord Nedir?

Discord; Web3 projelerinin toplulukları ile iletişimde kalmak için kullandığı önde gelen platformlardan biridir. Sohbet, genel duyurular, Layer One X ekibiyle canlı oturumlar ve topluluğun yeni ve eski üyelerinin yardım alabileceği bir iletişim noktasıdır.

Tüm Layer One X gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olmanın en iyi yolu Discord topluluğunun bir parçası olmak. Discord’a katılmak sadece duyurularla ilgili de değil. Düzenli olarak topluluk etkinlikleri gerçekleştiriliyor ki bu etkinliklerde; canlı oturumlar, canlı oyunlar, bilgi yarışmaları ve ödül kazandırıcı daha fazlası yer alıyor.

Layer One X Discord grubu için buraya katılabilirsiniz.

Telegram Nedir?

Teelgram; Web3 projelerinin toplulukları için kullanılan başka bir platformdur. Telegram, metin tabanlı yazışmalar ve ekibin topluluğu ‘duyurular kanalı’ aracılığıyla doğrudan bilgilendirmesi için ideal bir uygulamadır. Ancak Layer One X’in sosyal etkinliklerinin çoğu Discord üzerinden yapılmaktadır.

Layer One X Telegram grubu için buraya katılabilirsiniz.

Topluluk Kanallarında Neler Var?

1.Layer One X Ekibi ile Facebook Canlı Yayını (Her İkinci Pazartesi)

Her ayın ikinci pazartesi günü Layer One X, Facebook canlı oturumları düzenliyor ve bu oturumlarda uzman ekip ile topluluk etkileşimde bulunabiliyor. Facebook canlı oturumları Layer One X’in arkasındaki yüzleri tanımak ve en son gelişmeleri takip etmek için harika bir fırsat.

2.X Spaces (Her Çarşamba)

Çarşamba günleri Layer One X’te tamamen X Spaces etkinliklerine ayrıldı. Topluluk üyeleri bu günlerde Layer One X dünyasındaki en sıcak konuları tartışabiliyorlar. Her hafta bir konu etrafında odaklanılıyor. Yeni başlayan ya da deneyimli kişiler için X Spaces; bilgi genişletmek ve Layer One X topluluğundaki benzer düşünen kişilerle bağlantı kurmak için güzel bir yer.

3.Discord Live X (Her Perşembe)

Perşembe günleri, Discord Live X için ayrıldı. Burada belirli konulara derinlemesine iniliyor ve interaktif bir etkinlik gerçekleştiriliyor. Topluluk üyeleri ve ekipten uzmanlar canlı tartışmalara katılıyorlar. Layer One X protokolünün anlaşılabilirliğini artırmak ve topluluğu kaynaştırmak için bir güzel etkinlik daha gerçekleşmiş oluyor.

4.Çevrimiçi Oyun Turnuvası (Her İki Haftada Bir)

Dostça rekabeti sevenler için, her iki haftada bir düzenlenen Çevrimiçi Oyun Turnuvası, oyun becerilerinizi test ederken eğlenmek için de mükemmel bir fırsat yaratıyor. Heyecan verici ödüller için topluluk üyeleriyle yarışabilirsiniz. Bu etkinlik, Layer One X topluluğu içerisinde sosyalleşmek ve eğlenmek için harika bir yol.

5.Topchat Ödülü (Her Hafta En Çok Etkileşimde Bulunan İlk 5 Üyeye Verilir)

Aktif topluluk üyelerini değerli bulan Layer One X, bu nedenle her hafta en çok etkileşimde bulunan ilk 5 üyesine Topchat Ödülü veriyor. Layer One X bu ödülü; canlılığı ve gelişmeyi diri tuttukları için üyelerine bir teşekkür olarak adlandırıyor.

6.Gleam, Zealy, Quiz Kampanyaları (Düzenli Sıklıkta)

Heyecanı sürdürmek için düzenli olarak gerçekleşen başka etkinlikler de var. Gleam hediye çekilişlerinden Zealy meydan okumalarına ve düşündürücü bilgi yarışmalarına kadar her zaman Layer One X’te ilginç bir şeyler bulabilirsiniz. Bu kampanyalar sadece eğlence sunmakla kalmıyor, aynı zamanda etkinlik ve katkı karşılığında ödüller sunuyor.

Layer One X Türkiye Twitter hesabını buradan takip edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version