Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $38772.95
0.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2104.8
0.67%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.98
-0.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $227.6
-0.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

LINK’e Dump Mı Geliyor? Borsalara Ciddi Miktarda Transfer!

Borsalarda bulunan LINK miktarı, yaklaşık olarak 2,500,000 adet artmış görünüyor..

Clock
Paylaş
LINK’e Dump Mı Geliyor? Borsalara Ciddi Miktarda Transfer!

Chainlink (LINK) için dikkatli olma vakti olabilir mi? Son 24 saat içerisinde cüzdanlarda bulunan ciddi miktarda LINK, borsalara transfer edilmiş durumda.

Borsalarda bulunan LINK miktarı yaklaşık olarak 2,500,000 adet artmış görünüyor. Bu miktar anlık LINK fiyatı ile neredeyse 10 milyon $ etmekte.

728×90 muhabbit - LINK'e Dump Mı Geliyor? Borsalara Ciddi Miktarda Transfer!300x250 muhabbit - LINK'e Dump Mı Geliyor? Borsalara Ciddi Miktarda Transfer!

Grafik üzerinden izlendiğinde ise normal dışı bir hareket olduğu gözlemlenen transfer miktarı, satış dalgası için önceden gelen bir işaret olabilir.

glass 1 - LINK'e Dump Mı Geliyor? Borsalara Ciddi Miktarda Transfer!

Son bir haftada borsalardan ciddi bir çıkış gösteren LINK adedi, 24 saat içerisinde borsalara ciddi bir geri dönüş yapmış görünüyor. 1 aylık bir süreci gösteren grafikte, borsalarda bulunan en yüksek LINK miktarı 12 Nisan tarihinde ve 80 milyonun biraz üzerindeymiş.

19 Nisan tarihi itibariyle borsalardan ciddi ve düzenli bir çıkış görülmekte iken, neredeyse 1 haftada gerçekleşen çıkış miktarı kadar LINK, sadece 24 saat içerisinde borsalara transfer edilmiş durumda.

Stopları Sıkı Tutun

Elinde LINK bulunduran ve uzun dönem yatırım aracı olarak düşünmeyen kişilerin, LINK için stoplarını sıkı tutmalarını öneriyoruz.

Grafik ne olarak kripto paraların satış için borsalara transfer edildiğini kanıtlamıyor olsa da, içten içe bir işaret olabilir.

Bu soruyu aslında kendimize sormakta yarar var. Elimizdeki yüksek miktarda LINK’i cüzdandan borsaya ne için taşıyabiliriz, FUD yaratmak için mi, satış yapmak için mi?

An itibariyle Chainlink, (LINK) market değeri olarak 11’inci sırada ve 3.78 $’dan işlem görmekte.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar