BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

LINK’e Dump Mı Geliyor? Borsalara Ciddi Miktarda Transfer!

Borsalarda bulunan LINK miktarı, yaklaşık olarak 2,500,000 adet artmış görünüyor..

Yayın:

-

LINK

Chainlink (LINK) için dikkatli olma vakti olabilir mi? Son 24 saat içerisinde cüzdanlarda bulunan ciddi miktarda LINK, borsalara transfer edilmiş durumda.

Borsalarda bulunan LINK miktarı yaklaşık olarak 2,500,000 adet artmış görünüyor. Bu miktar anlık LINK fiyatı ile neredeyse 10 milyon $ etmekte.

Grafik üzerinden izlendiğinde ise normal dışı bir hareket olduğu gözlemlenen transfer miktarı, satış dalgası için önceden gelen bir işaret olabilir.

glassnode

Son bir haftada borsalardan ciddi bir çıkış gösteren LINK adedi, 24 saat içerisinde borsalara ciddi bir geri dönüş yapmış görünüyor. 1 aylık bir süreci gösteren grafikte, borsalarda bulunan en yüksek LINK miktarı 12 Nisan tarihinde ve 80 milyonun biraz üzerindeymiş.

19 Nisan tarihi itibariyle borsalardan ciddi ve düzenli bir çıkış görülmekte iken, neredeyse 1 haftada gerçekleşen çıkış miktarı kadar LINK, sadece 24 saat içerisinde borsalara transfer edilmiş durumda.

Stopları Sıkı Tutun

Elinde LINK bulunduran ve uzun dönem yatırım aracı olarak düşünmeyen kişilerin, LINK için stoplarını sıkı tutmalarını öneriyoruz.

Grafik ne olarak kripto paraların satış için borsalara transfer edildiğini kanıtlamıyor olsa da, içten içe bir işaret olabilir.

Bu soruyu aslında kendimize sormakta yarar var. Elimizdeki yüksek miktarda LINK’i cüzdandan borsaya ne için taşıyabiliriz, FUD yaratmak için mi, satış yapmak için mi?

An itibariyle Chainlink, (LINK) market değeri olarak 11’inci sırada ve 3.78 $’dan işlem görmekte.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Binance Balancer’ı Listeliyor

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Kripto para borsası Binance, az önce yaptığı duyuru ile birlikte Balancer’ı (BAL) listeleyeceğini duyurdu.

DeFi platformlarından Balancer (BAL) yeni bir merkezi borsada daha işlem görmeye başlıyor. Geçtiğimiz aylar DeFi ürünlerindeki yükseliş ile birçok merkezi borsa DeFi tokenlerini listeleme kararı almıştı.

Çıkış yaptığı ilk gün yaşadığı yüzde 200’lük artış ile dikkat çeken Balancer önde gelen DeFi ürünleri arasında bulunuyor. Kontrat üzerinde bulunan bir açık sebebiyle geçtiğimiz dönemde saldırıya da uğrayan platform, DeFi Market Cap’te 6’ıncı sırada bulunmakta.

Binance üzerinde işleme açılacak pariteler ise şu şekilde:

BAL/BNB, BAL/BUSD, BAL/BTC

Bugün başlatılacak alım satım işlemleri için, yatırma işlemleri de an itibariyle başlatılmış durumda.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Son Dakika! Ethereum Classic 1 Haftada 2’ci Kez Saldırı Altında

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Yayın:

-

Ethereum Classic

Ethereum Classic (ETC) bir hafta içinde ikinci kez yüzde 51 saldırısına maruz kaldı.

Geçtiğimiz günlerde yüzde 51 saldırısına maruz kalan ağ, yeniden saldırı altında.

Konu ile ilgili açıklama yapan ETC Labs, madenciler için takip edilmesi gereken zinciri duyurdu.

Saldırganları devre dışı bırakmak için takio edilmesi gereken “whitelist”i paylaşan ETC Labs madencilerin desteğini bekliyor.

Binance ve Bitfly yatırma ve çekim işlemlerini tamamen dondurmuş durumda. 4.000 blok boyunca gerçekleşen saldırının ardından gelen yeni saldırı ağın güvenliği konusunda büyük soru işaretleri oluşturmuş durumda.

Ağ üzerinde hash gücü üstünlüğünün bir grup tarafından sağlaması halinde gerçekleştirilebilen saldırı türü proof of work algoritması kullanan tüm ağlarda gerçekleştirilebilmekte.

Fakat ağın hash gücü arttıkça saldırının maliyeti de aynı oranda artmakta. Yüzde 51’in ele geçirilmesi halinde ise ağ üzerinde “çift harcama” ve zinciri değiştirme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

Bitquery tarafından yapılan açıklama geçen hafta gerçekleşen saldırının 200.000 $ maliyet ile gerçekleştirildiğini ve 5.6 milyon $ değerinde ETC’in “double spending”e maruz kaldığını belirtildi.

Saldırıların ardından Ethereum Classic fiyatında ise önemli bir düşüş gerçekleşmemiş görünüyor. Yüzde 1 düşüş ile 7.03 $ seviyelerinden işlem gören kripto para, geçmişte de yüzde 51 saldırısına maruz kalmıştı.

OKUMAYA DEVAM ET
FTX
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.


Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184

Notice: Undefined variable: apgnsm_active in /var/www/html/wp-content/plugins/google-news-sitemap/apgnsm.php on line 184