Muhabbit

Litecoin LTC Fiyat Analizi 19.04.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Litecoin yani LTC’yi inceleyeceğiz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası fiyat hareketlerini değerlendireceğimiz fiyat analizi yazımıza başlayalım.

LTC Fiyat 19 Nisan 2022

LTC fiyat grafiğinde oluşan düşen trend çizgisi kırıldı. Oldukça önemli olan bu gelişme fiyat grafiğine olumlu yansıyacaktır. Litecoin şu an 112,5 dolar seviyesinde işlem görmekte.

LTC Grafik 19 Nisan 2022

Litecoin LTC fiyat grafiği 19.04.2022. 2 saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

2 saatlik zaman diliminde olan grafiğimiz TradingView aracılığıyla hazırlanmıştır. Ayrıca grafiğimizde Binance borsasının LTC/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafik üzerinde destek, direnç ve düşen trend çizgisi bulunmakta. Düşen trend çizgisinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir. Grafiğin alt kısmında ise RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

LTC Analiz 19 Nisan 2022

Destek ve direnç bölgelerimiz her zaman olduğu gibi mor alanlar yardımıyla takip etmeye devam ediyoruz. Bugünkü LTC fiyat analizimizde destek ve direnç bölgemizden çok düşen trend çizgisine değineceğim. Düşen trend çizgisinin kırılması fiyat açısından oldukça önemli bir gelişme.

Düşen trend çizgisinin kırılmasıyla satış baskısı azalır ve ilgili paritenin direnç bölgesine kadar yükselmesi beklenir.

Güncel Litecoin grafiğine baktığımız zaman oldukça güvenilir bir trend çizgisi bulunmakta. Trend çizgilerinin güvenilirliğini temas sayısı ve temaslar arasındaki mesafeleri inceleyerek anlayabiliriz. Düşen trend çizgisini kıran LTC direnç bölgelerini hedefleyecektir. Direnç bölgesinin yakın olması nedeniyle dikkatli olmakta fayda var.

LTC Yorum 19 Nisan 2022

Umarım LTC tekrar düşen trend çizgisinin altına inmez ve direnç bölgelerini tek tek test eder. Litecoin için güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde LTC/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version