Muhabbit

Litecoin LTC Fiyat Analizi 26.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Litecoin Fiyat Analizi-1

Litecoin Fiyat Analizi-1

Herkese iyi akşamlar. Bugünkü fiyat analizi yazımda Litecoin yani LTC’yi inceleyeceğiz. Geçtiğimiz haftalarda hazırladığım fiyat analizimizi güncelleyeceğim. Ayrıca güncel Litecoin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri değerlendireceğiz. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat, grafik, analiz ve yorum kısmına geçelim.

LTC Fiyat 26 Ekim 2021

Geçtiğimiz günlerde 200 dolar üzerine çıkan LTC çok fazla zaman geçmeden tekrar 190 dolar seviyelerine kadar geriledi. Şu an LTC 193.1 dolar seviyesinde işlem görmekte.

LTC Grafik 26 Ekim 2021

Litecoin LTC fiyat grafiği 26.10.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman diliminde ve logaritmik ayarlardadır. Tradingview aracılığıyla hazırlanan grafiğimizde kullanılan veriler Binance borsasının sağladığı LTC/USDT paritesine aittir. Grafiğimizin alt tarafında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır. Ayrıca 190 dolar seviyesinden alınan tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla belirtilmiştir.

LTC Analiz 26 Ekim 2021

Litecoin grafiğindeki takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Güncel grafik analizine başlamadan önce son LTC fiyat analizimizi okuyanları tebrik ederim. 190 dolar seviyesinin öneminden bahsetmiştik. 190 dolar üzerine çıkmasıyla açılan pozisyonlar 210 dolar direnç bölgesine kadar yükseldi. 16 Ekim tarihli LTC fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

LTC güncel durumuna bakacak olursak, 210 dolar direnç bölgesinden tepki almasının ardından destek bölgesine kadar geriledi. 190 dolar destek bölgesinden alınan tepkiler şu an için oldukça hacimsiz, bu nedenle temkinli olmakta fayda var. Bu bölgeden pozisyon açmak isteyenler için destek altında zarar kesilecek şekilde takip edilebilir.

LTC Yorum 26 Ekim 2021

Analiz kısmında belirttiğim gibi 190 dolar seviyesini yakından takip ediyorum. Bu seviyenin kaybedilemediği sürece fiyat yeni yüksek dipler yaparak yükseleceğini düşünmekteyim. Umarım LTC yatırımcılarını üzmez ve ivmeli şekilde yükselir.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version