Muhabbit

ALTCOIN

Litecoin LTC Fiyat Analizi 05.01.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Litecoin LTC Fiyat Analizi 05.01.2021

Bugün sizler için Litecoin LTC fiyat analizi yazısı hazırladım. Bildiğiniz üzere major altcoinlerden biri. Bakalım grafik bize neler gösteriyor, yükseliş devam mı edecek yoksa düzeltme mi yapacak.

BpxsbEJG - Litecoin LTC Fiyat Analizi 05.01.2021
Litecoin LTC fiyat grafiği 05.01.2021. 15 dakikalık grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafikteki yeşil bölgeler her zamanki gibi destek direnç bölgesi. Alttaki 2 bölge önceden kullandığımız bölgeler. Üstteki 159 dolar bölgesini ise yeni belirledim.

Bunların yanında bir de kırmızı yükselen bir trend görmektesiniz. Şimdilik bir short pozisyon aramıyorum. Ama yine de bir gözüm o trendde olacak. Long açsam da stop belirlemek için o trendi göz önünde bulunduracağım. Orası kırılmadan da short işlem düşünmüyorum şimdilik.

Bazı arkadaşlar orada oluşan yapı için yükselen üçgen benzetmesini yapabilir. Ama üstteki direnci ikinci kez test ederken ilk teste göre çok fazla yükselmiş. Eğer oradaki iki tepe birbirine biraz daha yakın olsaydı bu bölgeyi yükselen üçgen olarak alıp buna göre stratejimi belirleyebilirdim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar