Muhabbit

Litecoin LTC Fiyat Analizi 05.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Litecoin fiyat analizi Draco

Fiyat analizi yazı dizimde bugün Litecoin’in fiyat grafiğini inceleyeceğim. Litecoin Major coinlerden biri olmasına karşın bir türlü yatırımcılarının beklediği o büyük hareketi gerçekleştiremedi, şimdi grafiğindeki son duruma bakalım.

Litecoin LTC fiyat grafiği 05.04.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Yeşil alanlar Litecoin grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgeleri. Fiyat analizi yazılarımı takip ediyorsanız bu bölgeleri Litecoin için uzun zamandır kullandığımı biliyorsunuzdur zaten. Görebileceğimiz üzere bu bölgeler hala güzel bir şekilde çalışmaya devam ediyor bundan dolayı bu bölgelerde değişim yapmayacağım.

Grafikteki yükselen trendin kırılımıyla fiyat alt desteklerini test etmiş. Şu anda da kırdığı destek (yeni direnç) bölgesini test etmekte. Genel olarak bakınca grafikte bir sorun olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak bu tip yapılarda direncin kırılması biraz zor oluyor. Bu tip yapı derken şunu kastediyorum, fiyat bir direnç bölgesinin hemen üstüne çıktıktan sonra geri düşmüş ve şimdi o bölgeyi tekrar test ediyor. Burası aşılırsa içime su serpilir ama aşılmadığı sürece biraz temkinli yaklaşacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version