Muhabbit

ALTCOIN

Litecoin LTC Fiyat Analizi 22.01.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Clock
Paylaş
Litecoin LTC Fiyat Analizi 22.01.2021

Bugün inceleyeceğimiz coin LTC yani Litecoin. Dün yaşadığımız düşüşlerden sonra grafiğindeki son duruma bakalım, düşüş bitti mi veya aldığı tepki nerede sonlanacak.

t5vPzLLs - Litecoin LTC Fiyat Analizi 22.01.2021
Litecoin LTC fiyat grafiği 22.01.2021. Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

Grafik üzerinde gördüğüm net bir formasyon yok. bundan dolayı bugün grafikteki trendi ve destekleri inceleyeceğiz. Grafikteki yeşil bölgeler destek ve direnç bölgelerimiz. Dün yaşadığımız düşüş 124 dolar bandındaki destek seviyemizden tepki almış durumda. O bölgeden de %10’un üzerimde artış göstermiş. Sadece destek ve direnç kullanarak trade yapsanız bile güzel sonuçlar elde edeceksinizdir.

Grafikte kırmızı düşen bir trend görmektesiniz. Bu trend şu an kırılmış durumda. Belki retest için geri dönebileceğini düşünüyorum. Bu muhtemel hareketinden sonra ise fiyatın bir üst direnç seviyesi olan 145-146 dolar bölgesine gideceğini düşünüyorum.

Yukarıdaki hareket gerçekleşirse bir süre izlemeye alacağım. Çünkü bu hareket gerçekleşse dahi fiyatın kesin dönüşü için yeterli kanıt olmayacaktır (en azından bana göre). Bu direnç üzerinde yaptığı harekete göre yeni bir yol haritası belirleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar