Muhabbit

Litecoin LTC Fiyat Analizi 22.11.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Litecoin’i inceliyoruz. Litecoin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Litecoin Fiyat Analizi-1

Litecoin Fiyat Analizi-1

Herkese iyi akşamlar. Bu akşamki fiyat analizi yazımın konuğu, piyasanın büyük coinleri arasında yer alan ama bu sezon kendinden pek söz ettiremeyen Litecoin. Şimdi lafı fazla uzatmayayım ve analiz kısmımıza hızlıca geçelim.

LTC Fiyat 22 Kasım 2021

Dün akşam saatlerinde 230 doları test eden Litecoin maalesef buradaki direnç seviyesini kıramadı ve düşüş yaşadı. Yazıyı hazırladığım saatte ise 213,5 dolar bandından işlem görmekte.

LTC Grafik 22 Kasım 2021

Litecoin LTC fiyat grafiği 22.11.2021. 2 Saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır.

FTX borsasında işlem gören Litecoin süresiz kontratına ait fiyat grafiği. Grafik TradingView’den temin edilmiştir ve 2 saatlik zaman dilimindedir.

LTC Analiz 22 Kasım 2021

Grafikteki yeşil bölgeler Litecoin grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Bu seviyelerin güzel bir şekilde çalıştığını görmekteyiz. Bu yüzden bu bölgeleri yakından takip etmeye devam edeceğim.

Fiyat 212 dolar bölgesini birden fazla kez test ettiğini görmekteyiz. Bildiğiniz üzere sürekli test edilen destek veya dirençler zayıflamaktadır. Haliyle şu an bu bölgenin tehlike altında olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Burası kırıldığı takdirde bir alt destek seviyemiz 200 dolar bölgesidir.

LTC Yorum 22 Kasım 2021

Burada hemen küçük bir noktaya da değinmek istiyorum. Teknik analizin temeli ve en basit konusu destek ve dirençtir. Bu konuyu öğrenmeniz muhtemelen 1-2 saatinizi alacak ve 1 hafta içerisinde oldukça güzel bir şekilde bu bölgeleri belirleyeceksiniz. Bu kadar kısa süre içerisinde öğrendiğiniz konu bile size işlemlerinizde oldukça güzel kârlar bırakabilir.

Bu analize TradingView üzerinde ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Litecoin analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version