Muhabbit

LUNA Kurucusu Kwon: “Parayı Çok da Önemsemiyorum!”

Terraform Labs kurucusu ve CEO’su Do Kwon cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Terraform Labs kurucusu ve CEO’su Do Kwon cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni gelişmelerin odağında ise, Do Kwon’un LUNA ve UST’nin çöküşünden önce projeden yaklaşık 2.7 milyar dolar çektiği iddiası yer alıyor.

FatMan İsimli Twitter Kullanıcısından Çarpıcı İddialar!

Do Kwon’a yönelik iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Bu seferki iddiaları ise kripto para camiasının yakından tanıdığı FatMan isimli bir Twitter kullanıcısı ortaya attı.

FatMan isimli kullanıcı, Do Kwon’un, ekosistemde yer alan bir borçlanma protokolü olan Degenbox’ı kullandığını ve algoritmik stablecoin UST’nin değerini 1 dolarda tutarak Degenbox protokolü aracılığıyla sadece birkaç ay içinde 2.7 milyar dolar parayı hesabına geçirdiğini iddia etti.

Bu iddialara Terra’nın kurucu ismi Do Kwon’dan ise cevap gecikmedi. Kwon projeden 2.7 milyar dolar çektiği iddiasını reddederken son iki yıldaki tek kazancının maaş olduğunu ifade etti. Maaşı dışında herhangi bir ödeme almadığının altını çizdi ve ekledi:

Do Kwon

Terra Kurucusu Do Kwon: “Parayı Umursamıyorum”

Terra-LUNA

“2,7 milyar dolar kazandığım iddiası kesinlikle doğru değildir. Mağdur rolü oynamak istemediğim için çok fazla bir şey söylemedim ama Terra çöküşünde sahip olduklarımın çoğunu da kaybettim. Bunu defalarca söyledim ama kaybettiğim parayı umursamıyorum.”

Do Kwon açıklamasının devamında bu tarz iddiaların LUNA yatırımcısını daha fazla yaralayacağının da altını çizdi.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version