Muhabbit

Lydia Finance, HurricaneSwap İle Ortaklık Kurduğunu Duyurdu!

Lydia Finance, yeni ortaklık duyurusunu yaptı!

Lydia Finance

Lydia Finance Muhabbit


Lydia Finance
 yakın zaman önce yaptığı bir açıklama ile HurricaneSwap ile ortaklık kurulduğunu duyurdu.

Yapılan ortaklık kapsamında HurricaneSwap, platformunda kullanıcıların LYD stake ederek, karşılığında HCT kazanabileceği bir havuz oluşturulacak. Bunun yanında yakın zaman içinde Lydia Finance Telegram kanalında düzenlenecek bir “AMA” ile birlikte, HurricaneSwap ve çalışma sistemleri hakkında detaylı bilgi verilecek.

Ortaklık kapsamında oluşturulacak olan HCT havuzu ve yapılacak “AMA” için tarih ve saatler yakın zaman içinde kullanıcılara sosyal medya hesaplarından bildirilecek. 

HurricaneSwap, Avalanche blok zincirine dayalı ilk zincirler arası likidite DEX’i olarak bilinmektedir. Platformun LP-Bridge mekanizması (Roke Protokolü) ile kullanıcılar, Avalanche’dan ayrılmadan diğer zincirlerin popüler varlıklarını takas edebilir. Avalanche’ın avantajlarından yararlanan HurricaneSwap, kullanıcılara yüksek performanslı, düşük slipaj, düşük maliyetli ve sorunsuz zincirler arası ticaret deneyimi sunmaktadır.

Lydia Finans Hakkında

Lydia Finance, Avalanche üzerinde otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM), Yield Farming ve staking platformudur.

İlginizi çekebilir: AMM (Automated Market Maker) Nedir?

Zengin kullanıcı arayüzü ve kapsamlı dokümantasyon ile her seviyedeki kullanıcının DeFi’a yatırım yapmasına ve Avalanche’ın çok düşük işlem ücretleriyle hızlı gerçekleşen altyapısından yararlanarak kazançlarını en üst düzeye çıkarmasına olanak tanımaktadır.

Web Sitesi: https://www.lydia.finance/

Twitter: https://twitter.com/LydiaFinance

Telegram: https://t.me/LydiaFinance

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version