BİZİ TAKİP EDİN

DEFI

Lydia Finance Maximus IFO Satışını Gerçekleştirecek!

Yapılan açıklamada Maximus IFO (MAXI) satışının platform üzerinden gerçekleştileceği duyuruldu.

Yayın:

-

Lydia Finance

Lydia Finance, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada Maximus IFO (MAXI) satışının platform üzerinden gerçekleştileceği duyuruldu.

bybit 300x250 - Lydia Finance Maximus IFO Satışını Gerçekleştirecek!

Avalanche ağı üzerinde çalışan bir “Yield Aggregator” olarak öne çıkan Maximus, yenilikçi yapısı ile kullanıcılara özel finansal araçlar sunmayı planlıyor.

10 Kasım 2021 tarihinde gerçekleşecek olan satışa, Lydia Finance üzerinde LYD-AVAX havuzunda varlıkları bulunan kişiler katılabilecek. Bu noktada havuza varlıklarını kilitleyen yatırımcılar, varlıklarını temsil eden “LP” tokenler ile satışa katılabilecek.

Toplamda 1.500.000 $ değerinde LP tokenin toplanmasının hedeflendiği satışta, her bir MAXI token için 1 $ fiyat belirlenmiş durumda.

MAXI Satışına Nasıl Katılınır?

Satışa katılmak için kullanıcıların ilk olarak Lydia Finance üzerinden LYD ve AVAX satın alması gerekiyor. Daha sonra ilgili tokenleri LYD-AVAX havuzuna yatıracak olan kullanıcılar, elde ettikleri “LP” tokenler ile satışa dahil olabilecek.

Satışın tamamlanmasının ardından MAXI-AVAX havuzunu aktive edecen olan Lydia Finance, pasif getiri imkanını hızlıca kullanıcılarına sunacak.

Satış ile ilgili daha fazla bilgi için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler