Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

DEFI

Lydia Finance Yüksek Getiri Sunan İki Yeni Likidite Havuzunu Duyurdu!

Lydia Finance (LYD) yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada Lydia Finance, iki yeni likidite havuzunu duyurdu.

Yayın:

-

Lydia Finance (LYD), yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada Lydia Finance, iki yeni likidite havuzunu duyurdu.

Platform üzerinde oluşturulan iki yeni teşvik, iki yeni havuz için aktive edilmiş durumda.

LYD-PEFI ve PEFI-USDT likidite havuzları için “farming” opsiyonunu başlatan platform, LYD-PEFI havuzu için 10x ödül sunarken, DEFI-USDT havuzu için ise 4x ödül sunmaya başladı.

Lydia Finance Farming

Platform üzerinde bulunan “farming” opsiyonları arasında anlık olarak en yüksek ikinci getiri oranını sunan PEFI-LYD havuzu an itibarıyla yıllık yüzde 900’ün üzerinde bir getiri sunmakta.

Lydia Finance Hakkında

Avalanche ağı üzerinde çalışan bir AMM Protokolü olarak öne çıkan Lydia Finance, hem swap opsiyonu ile varlıkların takas edilmesini sağlarken, hem de geniş farming opsiyonları ile birlikte kullanıcıların pasif gelir elde etmesine imkan tanıyor.

Electrum Pools ile birlikte düşük risk ile yüksek getiri sunan DeFi platformu, yakın zamanda token başlatma platformu olarak tanımlanan “Launchpad” kısmını da aktive edece. CertiK tarafından güvenlik kontrollerinden geçen Lydia Finance’in tokeni ise LYD olarak öne çıkıyor. An itibarıyla 0.03 $ seviyelerinden alıcı bulan LYD’nin 3 Milyon $ civarında bir piyasa değeri bulunuyor. (Kaynak: CoinmarketCap)

Güncel olarak üzerinde 5 Milyon $ civarında kilitli varlık bulunduran platformun son 24 saat içindeki hacmi ise 500 bin dolar civarında bulunuyor.

Avalanche ağı üzerindeki merkezsiz uygulamaları kullanıyor musunuz?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version