Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43976.82
5.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2295
2.11%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.14
15.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.8
-0.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Maps.me (MAPS) Circle Partnerliği Duyuruldu!

Maps.me yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Clock
Paylaş
Maps.me (MAPS) Circle Partnerliği Duyuruldu!

Maps.me yeni bir duyuru gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada Maps.me, Circle ile partnerliğini açıkladı.

Yeni partnerlik ile birlikte Maps.me, uygulaması üzerinden anlık olarak fon transferi gerçekleştirilmesine olanak sağlayacak. Circle ve Coinbase ortaklığında geliştirilen ve Centre Konsorsiyum’u tarafından yönetilen USD Coin’nin (USDC) kullanılacağı ödemelerde, transferler uygulama üzerinden gerçekleşebilecek.

Cüzdan Özelliği Mevcut

Bir harita uygulaması olarak öne çıkan Maps.me, son dönemde attığı adımlarla bir harita uygulamasından daha fazlası olmuş durumda. Sunduğu cüzdan çözümleri ile birlikte kredi kartı ya da debit kart ile birlikte 35 farklı ülke arasında anlık para transferi gerçekleştirilebilecek.

Maps.me tarafından ortaya konan dijital cüzdanda kullanıcılar, hem USDC hem de platformun kendi tokeni olan MAPS saklayabilecek.

Konu ile ilgili olarak Maps.me kurucularından Alex Grebnev’in açıklamaları ise şu şekilde:

“Stablecoin”ler ve DeFi çözümleri artık daha büyük kitlelere hitap ediyor ve etmeye de devam edecek. Bu noktada Circle ile Maps.me partnerliği doğal olarak gerçekleşti.

Geçtiğimiz haftalarda dolaşımda bulunan stablecoin arzı 100 Milyar $’ı aşmıştı. Geçtiğimiz seneden bu yana USDC tarafında ciddi bir büyüme görülürken, Circle’ın “stablecoin”i ilk 10 kripto para birimi arasında yerini almıştı.

Konu ile ilgili olarak Circle CEO’su Jeremy Allaire’ın açıklamaları ise şu şekilde:

Maps.me ve Circle olarak para transferini bir internet deneyimine çevirmek istediklerini belirten Allaire, kullanıcıların aynı e-posta gönderir gibi ödeme yapma, yatırım yapma, paylaşma, gönderme ve alma gibi işlevleri kolaylıkla gerçekleştirebileceğinin altını çizdi.

Circle ve Maps.me ortaklığı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Blockchain haberleri için: Blockchain Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar