Muhabbit

BLOCKCHAIN

Maps.me ve Booking.com, Tatilcileri Sevindiren Ortaklık Duyurusu Yaptı!

Önde gelen çevrim dışı haritalama platformu maps.me, yeni ödül programını başlattı.

Clock
Paylaş
Maps.me ve Booking.com, Tatilcileri Sevindiren Ortaklık Duyurusu Yaptı!

Maps.me ve Booking.com, kullanıcıların Maps.me dijital cüzdanlarında geri ödeme ödülleri kazanmalarını sağlayacak yeni bir ortaklık duyurdu. 

Dünyanın en popüler çevrim dışı haritalama aracının kullanıcıları, önde gelen dijital seyahat platformu Booking.com’un Maps.me uygulamasındaki özel entegrasyonu aracılığıyla seyahat rezervasyonu yaparken %10’a kadar para iadesi kazanabilecek.

Bu kapsamda kullanıcılar Maps.me uygulamasında Booking.com ile konaklama rezervasyonu yaptıklarında Maps.me dijital cüzdanlarına ABD doları cinsinden nakit para iadesi kazanabilecek. Başlangıçta, 30 MAPS ödülü alacak olan kullanıcılar, Booking.com’da konakladıkları rezervasyonlarında %3 nakit para iadesi alacak. Ancak, sahip oldukları MAPS ödülleri 100 veya 300’e yükseldikçe, sırasıyla %7’ye ve %10’a kadar geri ödeme oranlarının kilidini açılmış olacak.

Maps.Me’nin Kurucu Ortağı Alex Grebnev, ortaklık ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Booking.com ile yapılan bu ortaklık Maps.me kullanıcılarına büyük değer sunuyor. Maps.me zaten milyonlarca kullanıcının yolunu bulmasına yardımcı oluyor. Platforma katılarak kazanılan sadakat ödülleri ve satın alma işlemlerinde nakit para ile cebindeki para gibi somut avantajlar sunacak. Benzersiz ürünler ve hizmetler sunmak için yeni fırsatlar yaratmayı ve bunları yakında Maps.me kullanıcılarının kullanımına sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Booking.com Ortaklıklar Kıdemli Direktörü Mark van der Linden ise şu açıklamaya yer verdi:

“Seyahat açılmaya başladıkça ve insanlar dünyayı yeniden keşfetmeye başladıkça, onları platformumuzda kalacak inanılmaz yerler yelpazesiyle sorunsuz bir şekilde birbirine bağlamak, kelimenin tam anlamıyla yeni destinasyonlarda yollarını bulmaya çalışırken harika bir fırsat.”

Bilindiği üzere Maps.me, geçtiğimiz yıl dünya çapında 60 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan platformuna yeni nesil finansal yetenekler eklediğini duyurdu. Maps.me, yaptığı açıklamada dijital cüzdanı aracılığıyla sunulacak hizmetler aracılığıyla, insanlara basit, hızlı ve ucuz bir ödeme yöntemi, para birimleri arasında transfer ve pasif gelir sağlayarak hayatlarını zenginleştirmeyi amaçladığını belirtiyor.

Maps.me Hakkında

Maps.me, gezginler için dünyanın önde gelen çevrim dışı haritalama uygulamasıdır. 2011 yılında piyasaya sürülen uygulama, kullanıcılar tarafından 140 milyondan fazla indirildi. Dünya çapında 60 milyondan fazla kullanıcının 2020’de 195 ülkede seyahatlerini ve keşiflerini planlarken ve gezerken bu uygulamayı kullandığı biliniyor.

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar