Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

DEFI

Mart Ayında Merkezsiz Borsa Hacimleri Azaldı!

Mart ayı rakamları incelendiğinde merkezsiz borsaların hacimlerinde br miktar düşüş yaşandığı görüldü.

Yayın:

-

Mart ayı rakamları incelendiğinde merkezsiz borsaların hacimlerinde br miktar düşüş yaşandığı görüldü.

Mart ayında toplamda 67 Milyar $ hacime olaşan merkezsiz borsalar, bir önceki aya göre yaklaşık olarak yüzde 82lik bir kayıp yaşamış durumda.

2020 yılının Kasım ayından beri düzenli olarak hacim artışı yaşayan merkezsiz borsalar, ilk defa Mart ayı içinde hacim noktasında bir gerileme yaşadı.

Merkezsiz borsalar arasında açık ara liderliği elinde bulunduran Uniswap, 41 Milyar $’lık hacmin sahibi borsa olarak öne çıkıyor. Uniswap’in hemen ardından ise Sushiswap 10 Milyar $’lık hacmi ile göz kırpıyor. Sushiswap’ın ardından ise Curve, 0x ve Balancer geliyor.

Merkezsiz Borsa Hacimleri (AYLIK)

Borsalar üzerindeki kilitli varlık miktarı verileri de incelendiğinde sıralama çok değişmiyor. 5.54 Milyar $’lık kilitli değer miktarı ile lider Uniswap’in ardından 4.49 Milyar $’lık varlık ile Curve geliyor. Üçüncü sırada ise 4.30 Milyar $’lık varlık ile Sushiswap bulunuyor.

DeFi Kilitli Değer Miktarı

DeFi üzerindeki kilitli varlıkların toplamı ise 50 Milyar $’ın üzerinde seyrediyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version