Muhabbit

BLOCKCHAIN

MasterCard Start Path İçin 7 Kripto Projesi Seçti!

Mastercard, kripto para ekosistemine ilgi göstermeye devam ediyor!

Clock
Paylaş
MasterCard Start Path İçin 7 Kripto Projesi Seçti!

Uluslararası ödeme devi Mastercard, fintech projesi için bir dizi büyük kripto para girişimini benimseyerek dijital varlık endüstrisine odaklanmaya devam ediyor.

Şirket Salı günü, dijital varlıklar, kripto para birimi ve blockchain teknolojisi ile çalışan şirketleri desteklemeyi amaçlayan fintech girişimleri için bir hızlandırıcı program olan Mastercard Start Path‘in bir parçası olarak yeni bir katılım programını duyurdu.

Programa, dijital cüzdan ve ticaret platformu Uphold, kripto depolama şirketi GK8, Amerikan yatırım platformu Domain Money, blockchain oracle projesi SupraOracles, blockchain altyapı sağlayıcısı STACS, dijital varlık şirketi Taurus ve bir NFT market alanı olan Mintable dahil olmak üzere yedi yeni girişim katıldı.

Şirket, yeni üyelerin Mastercard’ın dijital varlık teknolojisindeki yeniliği genişletme, hızlandırma ve kripto para yatırımcıları için daha fazla güvenlik sağlama taahhüdüne uygun olduğunu belirtti.

Programın bir parçası olarak, her kripto para girişimi daha da büyümek ve çözümlerini geliştirmek adına Mastercard’ın desteğini alacak. Firma yeni katılan girişimlerin, Mastercard’ın dünya çapındaki bankalar, tüccarlar, ortaklar ve dijital oyunculardan oluşan ekosistemini yeni çözümler sağlamak için birbirine bağlayacağını söylüyor.

Mastercard 2015 Yılından Bu Yana Dijital Para Ekosistemiyle İlgileniyor!

Mastercard’ın dijital altyapı ve fintech başkan yardımcısı Jess Turner, şirketin 2015’den bu yana dijital para ekosistemi ile ilgilendiğini de vurguladı.

2014 yılında başlatılan Mastercard Start Path, yeni başlayanların ürünlerini ve hizmetlerini büyütmelerine ve ticarileştirmelerine yardımcı olan 6 aylık bir hızlandırma programıdır. Duyuruya göre, lansmandan bu yana programa 250’den fazla girişim katıldı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Muhabbit Market Cap için: Muhabbit Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar