Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41384.48
5.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2242.36
3.82%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.24
0.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229
0.66%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Meme Token SHIB DOGE’un Yerine Gözünü Dikti!

CoinGecko’dan gelen verilere göre SHIB, son iki günde çok ciddi bir yükseliş gösterdi.

Clock
Paylaş
Meme Token SHIB DOGE’un Yerine Gözünü Dikti!

Geçtiğimiz aylarda çıkış yapan bir meme token olan Shiba Inu, kimileri tarafından ucuz bir DOGE taklidi olarak nitelendirilmişti.

Ancak görünen o ki, taklit token orijinalinden bir süreliğine daha iyi performans gösterdi. Çünkü SHIB gün içinde, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi listesinde, DOGE’u geride bırakmıştı.

728×90 muhabbit - Meme Token SHIB DOGE'un Yerine Gözünü Dikti!300x250 muhabbit - Meme Token SHIB DOGE'un Yerine Gözünü Dikti!

İlginizi çekebilir: SHIBA Nedir?

CoinGecko’dan gelen verilere göre SHIB, son iki günde çok ciddi bir yükseliş gösterdi. An itibarıyla SHIB token, 0.00007115 fiyatıyla ciddi bir performans gösterdi.

Bu yükseliş, SHIB’in piyasa değerini 42.9 milyar $’ın üzerine çıkardı. Bununla beraber SHIB, ilk 10 kripto para birimi arasında 10’unculuğa yerleşmiş durumda.

Shiba Inu Yükseliyor!

Ayrıca bildiğiniz gibi meme tokenlar yükselişe geçtiğinde, yükseliş dalga dalga yaşanırdı. Fakat SHIB token yükseliş gösterirken, diğer meme tokenlar yükselmedi. Aksine, DOGE SHIBA yükseliş gösterirken düşüş gösterdi.

Fakat an itibarıyla DOGE, son 24 saatte %30 oranında yükselerek SHIBA’ya kaptırdığı koltuğu geri aldı.

İlginizi çekebilir: DOGE Nedir?

Shiba Inu son 24 saat içinde olduğu gibi tekrar yükselirse, DOGE üzerindeki baskısını devam ettirebilir ve sağlamlaştırabilir.

Bununla beraber kripto para piyasası düşüş eğilimi gösteriyor. Shiba Inu ise, popüler kripto paraların değer kaybetmesine yön vererek fonları kendisine çekiyor.

Dün, Bitcoin neredeyse 10 günlük bir aradan sonra ilk defa 60.000 $’ın altında işlem gördü. Ayrıca Ethereum gün içinde %4 düşüş gösterdi ve 4.000 $’ın altına indi.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar