Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43786.71
-0.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2338.02
-1.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.61
15.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.1
1.49%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Merkezi Borsaların DeFi Atağı Devam Ediyor!

DeFi platformlarından Balancer’ın tokeni BAL ve Synthetix’in tokeni SNX OKEx üzerinde alınıp satılabilecek. 

Clock
Paylaş
Merkezi Borsaların DeFi Atağı Devam Ediyor!

Okex tarafından yapılan duyuruya göre iki yeni token platformda işlemlere başlıyor.

DeFi platformlarından Balancer’ın tokeni BAL ve Synthetix’in tokeni SNX OKEx üzerinde alınıp satılabilecek.

728×90 muhabbit - Merkezi Borsaların DeFi Atağı Devam Ediyor!300x250 muhabbit - Merkezi Borsaların DeFi Atağı Devam Ediyor!

Balancer’ın tokeni BAL çıkış yaptığı ilk gün yaşadığı yüzde 200’lük artış ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Otomatik piyasa yapıcı protokolü olarak tanımlayabileceğimiz Balancer, kendi platformunda işlemlere başladığı gün müthiş bir talep patlaması yaşamıştı.

Başlangıçta 1000 Ethereum cüzdanına dağıtılan yönetişim tokeni, 7 dolar seviyelerinden başladığı işlemlerde aynı gün içinde 22 $’ın üzerine çıkmayı başarmıştı. Fiyatlanmasının birkaç gün sonrasında hackerlar tarafından bir saldırıya da uğramış olan platform 500.000 $’lık kayba uğramıştı.

An itibariyle kilitli değer bakımından önde gelen DeFi platformlarından olan Balancer, OKEx üzerinde işlemlere başlıyor. OKEx üzerinde işlemlere başlayacak BAL tokeni BAL/USDT ve BAL/BTC paritelerinde alınıp satılabilecek. İşlemler ise 27 Temmuz tarihinde başlayacak.

Synthetix

Synthetix de önde gelen DeFi platformları arasında bulunuyor. Compound’un hemen arkasında bulunan platform üzerinde kilitli olarak 500 milyon $’dan fazla değer bulundurmakta.

SNX tokeni ile işlemleri gerçekleştirilecek olan platform, dijital olan ya da dijital olmayan varlık sınıflarının işlemlerinin merkeziyetsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmesini sağlamakta.

Screenshot 2 1 - Merkezi Borsaların DeFi Atağı Devam Ediyor!
Synthetix Merkezsiz Borsa

Hadar güncellemesi le geleneksel finans ürünlerini de tokenize ederek işlemlere açan Synthetix, varlıkların sentetik versiyonlarını oluşturarak işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlıyor.

SNX tokeni an itibariyle 3.61 $ seviyelerinden alıcı bulmakta.

Merkezi borsaların merkezsiz platform tokenlerini listelemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar