Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43431.1
-1.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2376.13
4.84%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.18
2.10%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.5
0.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

MetaDerby, Gear Tickets Satışının Tarihini Açıkladı!

MetaDerby, Gear Tickets’ı, Kalao’da piyasaya süreceğini duyurdu.

Clock
Paylaş
MetaDerby, Gear Tickets Satışının Tarihini Açıkladı!

Play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunu MetaDerby, mobilde de oynanabilirliği ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Bilindiği üzere Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu özelliğini taşıyan platform, kısa süre önce beta sürümü ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Beta sürümü süresince sürekli olarak platform güncellemeleri gerçekleştiren MetaDerby, kısa süre önce de ”Atlantis’in İlahi Teknolojisi” isimli yeni bir oyun güncellemesiyle kullanıcıların karşısına çıktı.

728×90 muhabbit - MetaDerby, Gear Tickets Satışının Tarihini Açıkladı!300x250 muhabbit - MetaDerby, Gear Tickets Satışının Tarihini Açıkladı!

Şimdi ise yapılan yeni bir duyuru ile MetaDerby, Gear Tickets’ı 21 Eylül saat 16:00’da Kalao‘da piyasaya süreceğini duyurdu.

Kullanıcılar satın aldıkları Gear Tickets’ları, MetaDerby oyununda rastgele bir Gear NFT için kullanılabilecekler.

Bunun yanında, platformun ilk NFT’leri olan LFGLoot sahiplerinin bir adet ÜCRETSİZ Gear NFT almaya hak kazanacağı da belirtildi. 21 Eylül 2022 tarihinde, Gear Tickets’ın başlatılması ile birlikte ilgili Tickets’lar kullanıcılara airdrop olarak dağıtılacak.

Kullanıcılar LFGLoot NFT’lerini, Gear Ticket’in lansmanına kadar olan günden önce elde etmesi gerekiyor. Çünkü, lansmandan önce bir ekran görüntüsü alınacak ve bu tarihten sonra alınan LFGLoot NFT’leri için herhangi bir airdrop yapılmayacak.

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu. Bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu olmakta.

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkeziyetsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar