Muhabbit

Metamask, Ethereum Kullanıcıları İçin Yeni Stake Hizmetini Kullanıma Sundu!

Metamask, Ethereum Kullanıcıları İçin Yeni Stake Hizmetini Kullanıma Sundu!.

Kripto cüzdan sağlayıcısı MetaMask, Ethereum kullanıcılarının belirli bir yüzde karşılığında kendi node’larını çalıştırmalarına imkan tanıyan yeni stake hizmetini kullanıma sundu. 18 Ocak tarihinde MetaMask Portfolio aracılığıyla tanıtılan bu hizmet 32 Ether yatıran stakerlar adına düğüm çalıştırabilecek. 38 Ether ise güncel fiyatlara bakıldığında yaklaşık 78.752 dolara tekabül ediyor.

Şirket konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda bu hizmetin bir havuz ya da donanım gerektirmediğini belirtti ve ekledi:

“Düğümünüzü güvenli bir şekilde çalıştırıyor, kesinti ve kesinti risklerini azaltırken stake ödülü almanızı kolaylaştırıyoruz.”

Metamask

Metamask’ın bu yeni hizmetiyle birlikte kişisel Ethereum düğümü çalıştırmak için donanım satın alma zorunluluğu ortadan kalkacak olup, aynı zamanda kesinti yaşama ihtimali de en aza indirgenmiş olacak.

Metamask’ın sunduğu bu hizmet karşısında Rotkiapp kurucusu Lefteris Karapetsas, yeni hizmetin oldukça ilginç bir fikir olduğunu ancak yüzde 10’luk ücretin, diğer seçeneklerle kıyaslama yapan kullanıcıları cezbedemeyeceğini söyledi. Kripto cüzdan sağlayıcısı MetaMask’ın güncel olarak sunduğu stake etme işleminden elde edilen getiri ise yılda %3,8 oranında. Ancak metamask doğrulayıcı ödüllerinden yüzde 10 oranında komisyon almaktadır.

Kripto Para Cüzdanı MetaMask Nedir?

MetaMask, çoğunlukla Ethereum blok zincirinde işlem yapmak için kullanılan bir kripto para cüzdanıdır. Kullanıcılar, varlıklarını saklamak veya blok zincirlerin merkeziyetsiz uygulamalarında işlem yapmak için kripto para cüzdanını kullanır.

Son Yazılar

Exit mobile version