Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39494.03
1.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2158.02
3.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.29
1.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.4
0.48%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Miami’de Gerçekleşecek Olan Bitcoin 2022 Etkinliğinde NFT Dağıtan ATM Olacak!

Bitstop, Miami’de gerçekleşecek olan Bitcoin 2022 etkinliğinde NFT dağıtan bir ATM’yi sergileyeceklerini açıkladı

Clock
Paylaş
Miami’de Gerçekleşecek Olan Bitcoin 2022 Etkinliğinde NFT Dağıtan ATM Olacak!

Bitstop, Miami’de gerçekleşecek olan Bitcoin 2022 etkinliğinde NFT dağıtan bir ATM’yi sergileyeceklerini açıkladı. Bir kripto para ATM şirketi olan Bitstop, Amerika Birleşik Devletleri’nin birçok eyaletinde Bitcoin ATM’leriyle kullanıcılara hizmet veriyor.

Bitstop’un kurucu ortağı Doug Carrillo, konu ile ilgili şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Miami'de Gerçekleşecek Olan Bitcoin 2022 Etkinliğinde NFT Dağıtan ATM Olacak!300x250 muhabbit - Miami'de Gerçekleşecek Olan Bitcoin 2022 Etkinliğinde NFT Dağıtan ATM Olacak!

NFT ATM’si sadece NFT’leri dağıtan bir makine olarak kalmıyor. Bununla birlikte kullanıcılara, mint deneyimi de yaşatmış oluyor.

ATM’lerden NFT Satın Alma veya Mintleme

Miami merkezli bir kripto para ATM şirketi olan Bitstop, NFT dağıtan yeni bir ATM’yi piyasaya sürecek. NFT ATM, ilk olarak Miami Beach’teki Bitcoin 2022 Konferansı’nda sergilenecek. Bitcoin konferansı, 6-9 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bitstop’un kurucu ortağı ve baş strateji sorumlusu Doug Carrillo, yeni gelişmeler için heyecanlı olduğunu belirtti.

Carrillo, konu ile ilgili sözlerine şu şekilde devam etti:

Biz Miami’de bulunan bir Bitcoin teknoloji şirketiyiz. Bitcoin ATM işini yapan ilk firmalardan biri olduk. Bitcoin’in ileriki zamanlarda ne kadar önemli olacağını tahmin edebiliyorduk.

Bitcoin 2022 Miami Konferansı’nın ana sponsoru olmaktan dolayı çok mutluyuz. Bitstop olarak, NFT’leri dağıtabilen ve kullanıcıların NFT mint sürecini deneyimlemesini sağlayacak olan yeni nesil NFT ATM’mizi sergilemekten gurur duyuyoruz.

Bitcoin ATM - Miami'de Gerçekleşecek Olan Bitcoin 2022 Etkinliğinde NFT Dağıtan ATM Olacak!

NFT Dünyası

Değiştirilemez tokenlar (NFT’ler) son 12 ayda milyar dolarlık bir endüstriye dönüştü. Ancak son zamanlarda piyasanın kötü gitmesiyle beraber NFT’lerde gerçekleşen satışların ve genel ilginin önemli ölçüde düştüğünü söyleyebiliriz.

Ancak NFT ekosisteminde iyi ve yeni koleksiyonlar piyasa sürüldükçe NFT’ler, popülerliğini korumaya devam etti. Satışlar düşmüş olsa da önceki haftaya göre satış hacmi %34 arttı.

2022 yılının ilk çeyreğinde dünya çapında 3.000’e yakın kripto para ATM’si kuruldu. Kripto para ATM’leri son zamanlarda önemli bir büyüme kaydetse de bazı ülkelerde kripto para ATM’leri yasaklandı. Bitstop, kurduğu 36.688 adet kripto para ATM ile dünya çapında beşinci en büyük kripto para ATM operatörüdür.

Bitstop’un yeni NFT ATM’si, kredi kartlarını, banka kartlarını ve mobil ödemeleri kabul edecek. Yapılan ödemeden sonra NFT ATM’si özel bir kod içeren küçük bir kutu dağıtacak. Verilen kodu giren kullanıcı, kısa bir sürü içinde NFT’ye sahip olacak. ATM operatörü Bitstop’a göre, yeni NFT ATM’si Miami’deki Bitcoin 2022 Konferansı’nda 610 numaralı stantta katılımcı salonunun girişinin yakınında yer alacak.

Carrillo konu ile ilgili sözlerini şu şekilde bitirdi:

Bitcoin ve dijital para birimleri Miami gibi uluslararası topluluklar için oyunun kurallarını değiştiriyor. Ekibimizin çoğu Küba, Venezuela ve Nikaragua’dan. Yolsuzluklarla dolu hükümet rejimlerinin ve hiperenflasyonun hayat tasarruflarını nasıl çalabileceğini veya yok edebileceğini ilk elden deneyimlediler. Bitstop ekibinin oyunda ruhu var. Bitstop yöneticisi, Bitcoin bize bir amaç veriyor ve Miami’nin dünyanın bitcoin başkenti olmasını görmekten heyecan duyuyoruz.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar