Muhabbit

Microsoft’tan Kripto Para Madenciliğine Yönelik Yasak Geldi!

Microsoft’tan kripto para madenciliğine yönelik hamle geldi.

Microsoft Mining

Microsoft’tan kripto para madenciliğine yönelik hamle geldi. The Register’ın 15 Aralık 2022 tarihinde yapmış olduğu habere göre Microsoft, müşterilerini koruma altına alabilmek için çevrimiçi hizmetlerinden kripto para madenciliğini yönelik kısıtlamalar getirdi.

Microsoft konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamalarda, “Kabul Edilebilir Kullanım Politikası” kapsamında Microsoft Çevrimiçi Hizmetlerinden herhangi birini kullanmak için kullanıcıların artık şirketten yazılı bir ön onay almaları gerektiğini dile getirdi. Microsoft getirmiş olduğu bu kısıtlamalarla siber saldırılar ve müşteri verilerine yetkisiz erişiminin önüne geçmeyi planlıyor.

“Bu değişikliği, müşterilerimizi daha fazla korumak ve Microsoft Bulut’taki hizmetlerin kesintiye uğraması veya bozulması önlemek için yaptık.”

Microsoft

İlginizi Çekebilir: Bitcoin Madencilik Şirketi Compass Mining, Artan Enerji Maliyetleri Nedeniyle Lokasyon Değiştiriyor!

Microsoft, Avalanche ve Polygon ile Proje İçin Bir Araya Gelmişti!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda “Space and Time”ın stratejik fon turunda yaklaşık 20 milyon dolarlık fon toplanmıştı. Söz konusu bu yatırım turuna ise Microsoft’un yatırım kolu M12, Avalanche ve Polygon öncülük etmişti. Yatırımcılar arasında Framework Ventures, HashKey, Foresight Ventures, SevenX Ventures, Stratos, Hash CIB, Coin DCX ve Web3 topluluğundan üyeler katılım sağlamıştı.

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version