Muhabbit

Milli Takım’da BtcTurk Rüzgârı! Sponsorluk Anlaşması!

Yeni Malatyaspor’un ardından BtcTurk, TFF ile sponsorluk anlaşması yapacak!

btcturk

BtcTurk tarafından yapılan açıklamalara göre, kripto para şirketi, Türkiye Futbol Federasyonu ile bir sponsorluk anlaşması yaptı!

Bildiğiniz üzere, Şirket geçtiğimiz sene Yeni Malatyaspor’a isim sponsoru olmuştu. Süperlig’de ismini BtcTurk Yeni Malatyaspor olarak devam ettiren ekip kripto para borsası ile 5 milyon ₺’lik bir anlaşma yapmıştı.

Görünüşe göre BtcTurk sponsorluk anlaşmalarını devam ettirmek istiyor. Bu bağlamda BTCTürk Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni sponsoru olmak üzere.

Ünlü kripto para borsası tarafından yapılan açıklamalara göre, TFF ile olan sponsorluk anlaşmasın imzaları 20 Ağustos’ta Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde atılacak. İmza töreninde BtcTurk CEO’su Özgün Güneri, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir’in yanı sıra, TFF Yönetim Kurulu Üyeler, A Milli Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Necla Güngör Kıragası ve A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş’te olacak. İmza töreni Şansın Tokyay’ın moderatörlüğü ile yönetilecek.

Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olan BtcTurk, bu hamleler ile birlikte Türkiye’de olan bilinirliğini kat ve kat arttıracaktır. Zaten futbol severlerin aşina olduğu marka, bu sponsorluk anlaşmaları ile birlikte Türkiye’de kripto paraların benimsenme oranını yükseltecektir.

BtcTurk’ün Yeni Malatyaspor ile olan isim anlaşmasının devam edip etmeyeceği ise hala bir merak konusu.

Son Yazılar

Exit mobile version