Muhabbit

Mines of Dalarnia Kasım Ayı Özeti

Mines of Dalarnia’da çalışmalar son hızda devam ediyor. Peki kasım ayında proje ile ilgili ne gibi gelişmeler yaşandı?

Mines of Dalarnia

Mines of dalarnia

Popüler blockchain oyunu Mines of Dalarnia, insanlar tarafından yoğun ilgi görmüştü. Geçtiğimiz gün Medium hesapları üzerinden yayımladıkları makale ile kasım ayında neler yaptıklarını takipçileri ile paylaşan ekip, önemli ilerlemeler katetmişe benziyor. Mines of Dalarnia kasım ayı özetine, hep beraber göz gezdirelim.

Kasım 2021’de Yapılanlar

Kasım ayının kendileri için yoğun ve heyecan verici geçtiğini aktaran ekip, oyun ile ilgili yeni geliştirmeler ve etkinliklerle karşımıza çıktı. Madde madde inceleyecek olursak;

Aralık’ta Neler Olacak?

Evet görüldüğü gibi Mines of Dalarnia’da, kasım ayında gerçekten önemli gelişmeler olmuş. Yeni makaleler, duyurular ve gelişmeler ise aralık ayında bizleri bekliyor olacak.

Mines of Dalarnia ekibi, kullanıcılara gözlerini açık tutmalarını ve 2.0 geliştirmesi ile ilgili yeni haberleri beklemelerini tavsiye ediyor. Aralık ayında heyecan verici ön sipariş promosyonlarının da yolda olduğunun, altını çiziyorlar.

Mines of Dalarnia kanallarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Telegram: t.me/MinesOfDalarnia

Twitch: twitch.tv/minesofdalarnia

Twitter: twitter.com/MinesOfDalarnia

Discord: discord.com/invite/dZaVUMy

Youtube: youtube.com/c/MinesofDalarnia

Facebook: facebook.com/gaming/minesofdalarnia

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version