Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43158.4
-2.01%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2332.87
2.99%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.47
-3.32%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.8
-0.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Mines of Dalarnia NFT Paketi Dağıtıyor!

Chromia (CHR) tarafından ortaya konulan bir oyun olarak öne çıkan Mines of Dalarnia, oyuncuların ganimet topladıkları bir girişim olarak tanımlanabilir.

Clock
Paylaş
Mines of Dalarnia NFT Paketi Dağıtıyor!

Mines of Dalarnia NFT paketi dağıtıyor. Chromia (CHR) tarafından ortaya konulan bir oyun olarak öne çıkan Mines of Dalarnia, oyuncuların ganimet topladıkları bir girişim olarak tanımlanabilir. Uzunca bir süredir aktif olan oyun, 2019 yılında duyurulmuştu.

İlginizi çekebilir:

728×90 muhabbit - Mines of Dalarnia NFT Paketi Dağıtıyor!300x250 muhabbit - Mines of Dalarnia NFT Paketi Dağıtıyor!
https://muhabbit.com/nftnon-fungible-token-token-nedir/

Ücretsiz olarak erişim sağlanabilen blockchain tabanlı oyunda toplanan ganimetler, satılarak CHR’ye dönüştürülebiliyor. Bu sayede oyuncular, oyun oynayarak gelir elde edebiliyor. Aynı zamanda arazi kiralanabilen oyunda bu araziler, diğer oyunculara da satılabiliyor.

NFT Paketi Çekilişi

Yapılan son duyuru ile birlikte NFT paketi hediye edeceklerini açıklayan Chromia ekibi, bazı şartların yerine getirilmesi halinde NFT çekilişine kullanıcılarını dahil edecek.

NFT Çekilişine Nasıl Katılınır

Twitter üzerinden Mines of Dalarnia’yı takip eden kullanıcıların aşağıdaki postu RT etmesi ve üç arkadaşını etiketlemesi gerekiyor. Mines of Dalarnia’nın Telegram kanalına katılması beklenen kullanıcılar, aynı zamanda Discord kanalına da katılarak şartları tamamlamış oluyorlar.

Son olarak yukarıdaki “tweet”te bulunan formu doldurarak çekilişe katılabilen kullanıcılar, NFT kazanabilecek. hak edilen NFT’ler formda belirtilen cüzdan adreslerine gönderilecek.

Daha önce hiç NFT’niz oldu mu?

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar