Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $39375.77
1.80%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2154.51
3.38%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.28
1.97%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $229.1
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Mesajlaşma Devi LINE, NFT Pazar Yeri Başlatıyor!

LINE NFT olarak adlandırılan platform, şirketin tescilli ağı LINE Blockchain üzerinde çalışacak.

Clock
Paylaş
Mesajlaşma Devi LINE, NFT Pazar Yeri  Başlatıyor!

Japon mesajlaşma devi LINE, kısa süre önce yaptığı bir açıklama ile ülkedeki çeşitli eğlence şirketleriyle ortaklıklar kurarak 13 Nisan 2022’de NFT pazar yerini başlatma planları olduğunu açıkladı.

LINE NFT olarak adlandırılan platform, şirketin tescilli ağı LINE Blockchain üzerinde çalışacak. Platformda NFT basan kullanıcıların bunları LINE BITMAX cüzdanında saklaması gerekecek. Bu nedenle, kullanıcılar arasında yapılacak olan NFT alışverişinin, yalnızca tescilli LINE cüzdan hizmeti aracılığıyla mümkün olacağı belirtiliyor.

728×90 muhabbit - Mesajlaşma Devi LINE, NFT Pazar Yeri  Başlatıyor!300x250 muhabbit - Mesajlaşma Devi LINE, NFT Pazar Yeri  Başlatıyor!

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

LINE NFT pazar yeri için eğlence sektöründeki birkaç büyük şirketle ortaklıklar kurulmuş durumda. Lansman ortakları arasında ise popüler eğlence şirketi Yoshimoto Kogyo ve video oyunu geliştiricisi Square Enix gibi şirketler yer alıyor.

Lansman ayrıca Yoshimoto Stamp NFT’nin satışının yanı sıra Yoshimoto’dan sınırlı bir NFT video koleksiyonunu da içerecek. Lansmandan sonra, NFT’leri LINE’ın mesajlaşma hizmetine avatar olarak entegre etme planları da bulunuyor.

NFT Trade Muhabbit - Mesajlaşma Devi LINE, NFT Pazar Yeri  Başlatıyor!
NFT

NFT’ler LINE Uygulamasına Entegre Edilecek

LINE ayrıca, NFT’leri platform üzerindeki çıkartmalarına da dahil etmeyi planlıyor. Planlanan diğer özellikler arasında ise dijital koleksiyonların çok sayıda sosyal medya kampanyasında ödül olarak kullanılması da yer alıyor.

Yapılan açıklamada, LINE NFT’nin piyasaya sürüldüğünde, Japonya’daki kripto para koleksiyoncularına adanmış en yeni pazar yeri olacağı belirtiliyor. Ülkede faaliyet gösteren dev şirketlerden olan Animoca Brands ve Rakuten gibi firmaların da Japonya’da benzer platformlar inşa etmeye başlayacağı söyleniyor.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar