Muhabbit

Mt. Gox, Temmuz 2024’te Bitcoin ve Bitcoin Cash Geri Ödemelerine Başlıyor

Mt. Gox, Temmuz 2024 itibarıyla Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) geri ödemelerine başlayacak. Mt. Gox Temmuz ayının başından itibaren 9 milyar dolarlık Bitcoin ve Bitcoin nakit geri ödemelerini yapacak. Söz konusu bu duyuru ise temsilci Nobuaki Kobayashi tarafından yapıldı.

Kobayashi geri ödemelerin güvenli, güvenilir ve yasalara uygun şekilde yapılabilmesi için gerekli önlemlerin alındığını belirtti. Geri ödemeler kripto para borsalarıyla yapılan işlemlerin sırasına göre başlayacak ve bilgilerin doğrulanmasını takiben gerçekleştirilecek.

Temmuz 2024’te Geri Ödemelerine Başlıyor!

Bu adım Mt. Gox alacaklıları için uzun zamandır beklenen bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Önceki güncellemelerle alacaklılar, ne kadar Bitcoin ve Bitcoin Cash alacaklarını öğrenebilmişti.

Son olarak Mt. Gox Mayıs ayında 2.9 milyar dolarlık Bitcoin transferi yaparak uzun süren sessizliğini bozdu. Bu şirketin yükümlülüklerini yerine getirme yolunda önemli bir adım olarak kabul edildi. Bu adımlar Mt. Gox’un uzun süredir devam eden sorunlarını çözme yolunda umut verici bir ilerleme olarak görülüyor.

Son Yazılar

Exit mobile version